Našli ste tu nejaký potenciálny darček, ktorý by Vás nenapadol a teda táto stránka splnila účel?

Darček na Valentína

Chcete si urobiť deň sviatku zamilovaných niečim špeciálny? Inšpirujte sa našimi nápadmi.

Darček na Valentína

1
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Masážny olej s arómou ovocia či kávy

Má váš partner či partnerka rada vôňu jahody, maliny, čerešne, karamelu, kávy či jablka? Darujte večer v prítmí relaxu voňavú masáž svojmu partnerovi či partnerke. Kvalitné voňavé a jemné masážne oleje relaxujú vďaka zloženiu svalstvo, vôňou mysel a relaxom ducha. Kvalitné oleje sa nelepia a nerobia hrudky. Tie s prívlastkom zahrievacie dokonca aj zahrejú. Stačí si už len vybrať z rôznych ponúk.

KDE KÚPIŤ?
2
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Darčekový poukaz

Sviatky Vašich blízkych sa nezadržateľne blížia a vy ešte stále nemáte všetky darčeky? Alebo ste v zúfalej situácii a netušíte, čo by im spravilo radosť? Máme pre Vás skvelé riešenie! Stačí si zistiť, v akých obchodoch nakupuje človek, ktorého chcete obdarovať a prekvapiť ho darčekovou poukážkou daného obchdou v sume, akú uznáte za vhodné. Môžete si byť istí, že dotyčnému sa určite trafíte do vkusu a Váš darček naozaj využije. Navyše, tento spôsob nepôsobí tak neosobne, ako keby ste darovali samotné peniaze.

KDE KÚPIŤ?
3
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Tandemový zoskok padákom

Jeden z najadrenalinovejších zážitkových darčekov, na ktorý je už potrebné nabrať aj kus odvahy. Zoskok padákom v tandeme je na prvý pohľad risk o život, avšak ide o bežnú adrenalínovú atrakciu, ktorá sa vykonáva v súčinnosti s profesionálmi, ktorí majú za sebou tisícky zoskokov z lietadiel a ktorí Vás na túto "jazdu" dokonalo pripravia. Pri tandemovom zoskoku zohrávate najmä rolu diváka, ktorý si má vychutnať voľný pád a následný výhliadkový let z vtáčej perspektívy. Všetko ostatné zabezpečí inštruktor a vďaka nemu sa budete môcť cítiť v bezpečí a v relatívnom pokoji :). Okrem hlavného padáka máte k dispozícii vždy aj záložný, takže obavy zo zlyhania výstroja môžete hodiť za hlavu a sústrediť sa môžete iba na zážitok. Navyše, ak sa Vám to zapáči a budete mať potrebu skákať znova a znova, môžete sa posunúť na ďalší level a vyskúšať si samostatný zoskok. Ku tomu už budete ale potrebovať nejaký ten párdňový výcvik a aj niekoľko euríčiek navyše.     

KDE KÚPIŤ?
Tandemový zoskok môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
4
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Let balónom

Pozrite sa na svet z vtáčej perspektívy. Let balónom je jeden z najobľúbenejších darčekov z rady zážitkových a jednoznačne Vám ho odporúčame aj my! Pre svoje kľudné tempo je vhodný pre všetky vekové kategórie, no zároveň si naplno vychutnáte každú minútu tohto letu. Vzlet a pristátie si možno voliť na viacerých miestach. A možno dostanete aj šampanské či certifikát.

KDE KÚPIŤ?
Let balónom môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
5
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Elegantné zirkónové náušnice

Hľadáte jedinečný šperk na svadbu, stužkovú, promóciu či ples? Jedinečnosť zabezpečí niečo, vďaka čomu si vás všimnú, čím sa odlíšite. A to, čo si určite niekto všimne, bude napr. trblietavosť a lesk elegantne opracovaných čírych kubických zirkónov v 3 gramových náušniciach, ktoré rozžiaria tvár. Prečo práve zirkónové? Zirkón je minerál často nahrádzajúci diamant, hlavne vďaka svojej žiarivosti a svetlosti. A v neposlednom rade aj pre lepšiu cenovú dostupnosť, než je diamant. Chceli by ste takýto kúsok?

KDE KÚPIŤ?
6
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Luxusný parfém

Viete o tom, že vôňa je najlepší stimulant pamäte a emócií? Preto je múdre parfém s konkrétnou vôňou použiť v konkrétnych situáciach, aby si ich ľudia spájali s vami a danými okolnosťami. Napr. ak niekomu urobíte veľkú radosť a cíti vtedy vo vašej blízkosti z vás váš čerešňový parfém, vždy pri kvitnutí čerešní si môže na vás spomenúť a evokuje im to radosť, príjemné pocity. Nezabudnite, niektoré vône sa hodia viac pre ľudí s bielou pokožkou a ryšavými vlasmi, iné pre snedších ľudí a tmavovlasých. Citrusové a ľahké svieže vôňe sú super na teplejšie dni a počas celého dňa. Korenité či ťažšie vône zas na večer. A nezabudnite, tá skutočná jadrová vôňa parfému je cítiť až po 10-15 minútach po tom, ako si ju aplikujete na tele, najlepšie niekde na zápästí či krku.

KDE KÚPIŤ?
7
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dekoračné samolepky na stenu

Je to krásny doplnok pre každú domácnosť, pre každé ročné obdobie, pre každú farbu podkladu. Rozbalíte, nalepíte a je to. Niektoré majú zrkadlový povrch, niektoré sú v krásnych strieborných či zlatých alternatívach, niektoré majú v tme svietiaci povrch. Máte radi Paríž, Madrid či Londýn? Ukážte to návštevám polepom na stene. Máte radi decentné okrasy či prírodu? Nalepete si na stenu za gauč vysokú trávu, pálky či geometrickú púpavu. Možností je veľa. Krásne a kvalitné dekoračné samolepky na stenu do interiéru sú k dispozícii už od pár eur v rôznych slovenských ale aj EU eshopoch.

KDE KÚPIŤ?
8
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Besniareň

Štve vás niekto alebo niečo a cítite potrebu niečo legálne rozmlátiť a s revom sa vyzúriť? Ak ste nepočuli ešte o besniarni, čítajte. Môžete tu porozbíjať veci, ktoré by vás doma stáli pekný balík a dobrú povesť u susedov. Páči sa vám na to kladivo či sekera? A čo tak vyskúšať kyjak.

KDE KÚPIŤ?
Besniareň môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
9
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Módna šatka

Ak už si neviete rady, čo žene ešte prikúpiť ako darček, šatka je tým univerzálnym darčekom, ktorým nič nepokazíte. Žena ich totižto môže mať mnoho a vždy sa jej ku súčasnému outfitu môže hodiť iná. Stačí vedieť, akú farbu má rada, prípadne aké kúsky jej naposledy pribudli v šatníku a doladiť jej ich týmto ideálnym doplnkom. Určite sa nebojte siahnuť aj po odvážnejśích farbách.

KDE KÚPIŤ?
10
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Silonky a pančuchy v spreji

Silonky či pančuchy v spreji je výborná vec na leto alebo do spoločnosti, keď potrebujete, aby nohy vyzerali zvodne, boli hydratované, prekrvené a chránené voči okolitým škodlivinám. Navyše vás nič nebude ťahať či škrtiť. Ide o tekutý púder v spreji s čiastočkami hodvábu, ktorého nastriekaním na nohy dosiahnete zakrytie modriniek, žiliek, jaziev či iných nekorektností na pokožke a nemusíte riešiť očká :-). Len si treba dať pozor na oblečenie či sedačky, nemusia byť všetky spreje odolné voči otretiu, treba si to zistiť u konkrétneho produktu. Niektoré obsahujú výťažok zeleného čaju či kofeínu na lepšie prekrvenie, niektoré obsahujú aminokyseliny na hydratáciu pleti.

KDE KÚPIŤ?
11
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dizajnové dámske hodinky

Ak darujete žene hodinky, je to niečo podobné , ako by ste jej darovali šperk. Navyše, žena môže mať hodiniek aj niekoľko v zálohe. Preto odporúčame darovať pekný dizajnový kúsok, napríklad aj od zvučnejšej značky. V takomto prípade už nie je potrebné darovať viac darčekov, ale postačí jeden hodnotnejší, ktorým sa bude žena naokolo ešte dlho pýšiť. Jednou z najobľúbenejších značiek tejto doby, o ktorej ste už určite počuli, je americká značka Michael Kors, po ktorej plesajú srdcia žien z celého sveta.

KDE KÚPIŤ?
12
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Romatický zájazd do Paríža

Všetky ženy milujú Paríž. Či už tam boli alebo ho poznajú iba z televízie, každá ho chce navštíviť. Darovať zakúpený zájazd do tohto mesta lásky, aj keď iba na pár dní, je výnimočným prekvapením. Navyše, treba sa raz za čas vytratiť zo stereotipnej reality a vychutnať si kúsok sveta.

KDE KÚPIŤ?
13
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Veselé ponožky

Chcete obdarovať blízkeho s vyjadrením, čo si o ňom myslíte alebo čo ho vystihuje? Napr. ponožky so vztýčeným palcom, uškami či marihuanou vedia povedať veľa :-). Kúpte mu niečo originálne na seba, aby zaujal okolie, odlíšil sa a identifikoval v spoločnosti. Alebo ho to len potešilo, že má niečo iné, praktické, srandovné.

KDE KÚPIŤ?
14
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Romantická večera so súkromnou vírivkou

Možno si poviete, že nejde o plnohodnotný darček z radu zážitkových, avšak nežnejšie pohlavie by v tomto určite s Vami nesúhlasilo. Začať večer s lahodným jedlom a pohárikom dobrého vína znie už samo o sebe lákavo, no hlavný bod programu príde, až keď sa odoberiete do miestnosti s vírivkou, ktorú budete mať iba sami pre seba. Príjemne sa zrelaxovať, prípadne si znovu vyznať lásku. To už ako celý večer dopadne necháme na Vás, ale sme presvedčení, že ho na konci budete môcť označiť ako zážitkový :). 

KDE KÚPIŤ?
Romantická večera s privátnou vírivkou môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
15
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Najkvalitnejšia epilácia na trhu alexandritovým laserom s trvalým efektom

Áno, aj na Slovensku je už niečo, čo je najkvalitnejšie a s trvalým efektom. Zahoďte konečne holiace strojčeky a zbavte sa raz a navždy ochlpenia. Epilácia vykonávaná laserom edukovanými profesionálnymi odborníkmi a v príjemnom prostredí vám zmení život a budete mať viac času na podstatnejšie veci ako holenie :-).

KDE KÚPIŤ?
16
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Pohodlný relaxačný vak

Takmer každý, kto sa po prvý krát uloží do sedacieho vaku, povie vetu "to chcem mať doma". Aj keď sme ho nazvali "relaxačným", v tomto vaku sa okrem oddychovania a trávenia voľných chvíľ, dá aj pohodlne čítať alebo učiť sa. Nie vždy sa chce človeku sedieť za stolom a niekedy si nevieme násjť tú správnu polohu na sedenie, aby nám bolo príjemne. S takýmto doplnkom v izbe máte o tento problém postarané a zďaleka nie je iba pre najmenších. Naopak, pri zvolení správnej veľkosti, ho s radosťou bude využívať celá rodina.

KDE KÚPIŤ?
17
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Peňaženka, v ktorej sa držia peniaze

Asi už ste počuli, že peňaženka pre ženu by mala byť červenej farby. Viete, čím to je? Červená vraj udržiava peniaze. Či už to funguje alebo nie, určite to neriskujte a pri výbere ženskej peňaženky voľte túto najobľúbenejśiu farbu. Aký druh peňaženky by bol najvhodnejší, sa už tajne inšpirujte súčasným kúskom, ktorý používa obdarovaná.

KDE KÚPIŤ?
18
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Ventilátor vždy po ruke

Je vám teplo a za vejár s troškou vánku by ste dali čokoľvek? Predstavte si, že si nosíte ventilátor stále so sebou. Že je to veľké hebedo? Počuli ste o mini ventilátore? Že káble so sebou nebudete nosiť? Načo, zdroj elektriny máte stále so sebou- mobil. Takáto parádna vecička vás zachráni v aute, na dovolenke, vo vlaku, v posteli, jednoducho kdekoľvek. Stačí nastoknúť do mobilu a hneď je vám príjemnejšie.

KDE KÚPIŤ?
19
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Pískacie tričko

Chcete sa baviť, lebo radosť je lepší liek ako teplý odvar z kamiliek, ako znie v jednej Martausinej pesničke? Milý tón zapískania dokáže obmäkčiť či celkom prevrátiť negatívnu emóciu na pozitívnu. Zapískaním môžte ukázať, že ste smutná(ý), či naopak vyjadriť radosť, prekvapenie, zľaknutie a pod. Hodnotíme to ako veľmi pekný osobný darček pre milovanú osobu. Stále neviete, o čo ide? Ide o tričko, ktoré má na sebe "nejakú potlač", ktorú keď stlačíte prstom, zapíska.

KDE KÚPIŤ?
20
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Laser tag

Skupinka (čím väčšia, tím lepšia) alebo firemný tím si prídu na svoje. Ide o stratégiu (ale aj nie) a strieľanie, ktoré ale nebolí. Dostanete laserovú zbraň, vestu so senzormi, helmu, rozostavíte sa často v zadýmenom bludisku s rôznofarebným osvetlením a laserovými efektami do skupín a hon na deaktiváciu súpera môže začať. Dá sa popri tom zapojiť aj do rebríčkov najúspešnejších snajperov, možnosť spraviť si skupinovú fotku s výzbrojou a ak ste fakt dobrý, získať napr. bezplatné vstupné ako výhru v rôznych vypísaných kategóriach úspešnosti. Nepodceňujte kondičku, budete ju potrebovať.

KDE KÚPIŤ?
Kde kúpiť Laser Game?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
21
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Ratanový piknikový kôš

Máte radi romantiku, vôňu trávy, slnečné teplo na pokožke a dobré jedlo k tomu? Prekvapte známych a vezmite ich do parku na lúku s krásnym tradičným piknikovým košom z ratanového prútia. Tie vymakanejšie majú aj plátené vnútorné polstrovanie, ešte vymakanejšie majú aj termobox v sebe a kompletnú výbavu ako poháre, taniere, príbor, nožík, popruhy atď.

KDE KÚPIŤ?
22
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Únik z miestnosti

Výborná aktivita pre skupinku ľudí, napr. pre teambuilding. Ide o to, že budete vrhnutý do miestnosti či viacerých komnát, odkiaľ budete musieť újsť a prípadne získať aj nejaké informácie. Poslúžia vám na to indície, hádanky a predmety v danej miestnosti a vaše racio. A možno aj emócie, lebo úteky sú štylizované podľa priania zákazníka. Zážitok bez emócie predsa nie je zážitkom. Môžte si zahrať romantickú variantu, hororovú variantu, historickú variantu. Môžte sa napr. chcieť dostať z bytu ŠTB alebo zo špinavej pivnice, hotelovej izby, hororového spútania a pod. Závisí aj od vášho srdiečka :-)

KDE KÚPIŤ?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
23
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Bedmintonová raketa

Bedminton je označovaný ako 2. najrýchlejší šport na svete. Pri ňom sa vám isto vylúči serotonín, hormón šťastia, dobrej náledy. Stačí mať raketu a navštíviť niektorý z kurtov v hocakom meste. Akú raketu ale kúpiť? Pružnejšiu s vyvážením na stred pre presnejšiu hru alebo tvrdšiu s vyvážením do hlavy na agresíne údery? Pozrite si odkaz nižšie, kde sa v sekcii "poradňa" všetko dozviete. Ešte kúpiť zelené pomalé košíky alebo červené rýchle či modré stredné a môže sa začať.

KDE KÚPIŤ?
24
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Masáž pre dvoch

Doprajte relax nie len svojmu partnerovi, ale aj sebe a vyberte sa spolu na thajskú masáž, na ktorej sa Vám budú venovať obom súčasne. Profesionálne masérky Vám uvolnia celé telo a domov odídete ako znovuzrodení. Ide o jeden z pohodových zážitkových darčekov, pri ktorom Vám pravdepodobne nestúpne adrenalín, no nie je každý deň o skákaní z lietadla :).

KDE KÚPIŤ?
Thajská masáž pre dva môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
25
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Simulátor voľného pádu

Doprajte svojmu partnerovi zážitok v podobe simulácie voľného pádu vo veternom tuneli. Niekoľko minút sa bude vznášať a doslova ovládať lietanie svojho tela. Tomuto všetkému samozrejme predchádza dôkladná inštruktáž, aby bol zážitok bezpečným. Domov si môžete priniesť aj video z celého "lietania" a tak sa pochváliť všetkým blizkym, ktorí nemohli byť prítomní.

KDE KÚPIŤ?
Simulátor voľného pádu môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
26
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dáždnik rôzneho tvaru

Pre deti ušatý alebo banánový tvar isto zaujme, prípadne Máša a medveď potlač to istí, pre slečny v tvare srdca, pre fajčiara dáždnik s popolníkom, pre militanta dáždnik v tvare pištole, pre autíčkarov v tvare riadiacej páky, pre milovníkov Terminátora v tvare svietiacej lebky, pre dámy držadlo v tvare ruže. Čo poviete? Celkom originálne nápady :-).

KDE KÚPIŤ?

Partneri

Logo Lamour Logo VIPlife