Našli ste tu nejaký potenciálny darček, ktorý by Vás nenapadol a teda táto stránka splnila účel?

Darček pre muža

Dámy, hľadáte nejaký zaujímavý darček pre svojho muža a nič nové vám nenapadá? Dajte sa inšpirovať našimi nápadmi.

Darček pre muža

1
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Hojdacie kreslo- jelša, orech alebo pochrómovaná oceľ?

Spomínate s nostalgiou na dedkove drevené vŕzgajúce hojdacie kreslo, v ktorom sa tak dobre zaspávalo, čítalo a relaxovalo? Urobte si radosť a vyberte si krásne kreslo z orechového či jelšového dreva alebo pochrómovanej ocele. Vo farebných odtieňoch dubu alebo s poťahom z eko kože či ratanu alebo s látkovým čalúnením. Určite sledujte parameter nosnosť

KDE KÚPIŤ?
Top Hojdacie kreslá
2
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Relaxačné kreslo ku TV

Je iba málo vecí, ktoré robia muži radšej, než oddychujú. A ak Vám doma zatiaľ chýba takéto pohodlné kreslo, v ktorom si človek nie len pohodlne pozrie dobrý film, ale si aj kvalitne zdriemne, tak máte o poriadný darček postarané.

KDE KÚPIŤ?
3
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Domáci kebab, ohýbací a tatársky gril

Zabudnite na klasické veľké uhľové grily. Krása je v jednoduchosti, prenosnosti a elektrine. Milujete kebab či máte práve chuť na šťavnaté chrumkavé kuriatko a zeleninu? Urobte si domáci kebab kútik s vertikálnym grilom, stačí si nastaviť dĺžku prípravy, na rotujúcu ihlu nastoknúť mäsko, v lepších griloch zavrieť sklenené dvierka, zapnúť podsvietenie a tešiť sa na zdravý pokrm. Potom už len jednoducho umyť napr. pomocou umývačky riadu a je hotovo. Alebo čo tak vertikálno-horizontálny skladací gril, ktorý si rozložíte kdekoľvek, kde ste? Alebo tatársky gril, kde na klobúčiku ogrilujete aj viac druhov mäska, v nádržke zachytíte šťavu z mäska na chlebík a v klobúčiku podusíte zeleninku?

KDE KÚPIŤ?
4
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Bambusová zubná kefka

Máte radi prírodné materiály, hlavne pri dotyku s ľudským telom? Tak prečo si dávať umelohmotné zubné kefky do úst, keď sú na trhu čisto prírodné bambusové kefky. Na dotyk veľmi príjemné, prekvapivo jemné štetinky a ekologické kefky vám pripomenú už zabudnutý dotyk prírody. Ak ste ich ešte nikdy nevyskúšali, určite odporúčame.

KDE KÚPIŤ?
5
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Luxusný parfém

Viete o tom, že vôňa je najlepší stimulant pamäte a emócií? Preto je múdre parfém s konkrétnou vôňou použiť v konkrétnych situáciach, aby si ich ľudia spájali s vami a danými okolnosťami. Napr. ak niekomu urobíte veľkú radosť a cíti vtedy vo vašej blízkosti z vás váš čerešňový parfém, vždy pri kvitnutí čerešní si môže na vás spomenúť a evokuje im to radosť, príjemné pocity. Nezabudnite, niektoré vône sa hodia viac pre ľudí s bielou pokožkou a ryšavými vlasmi, iné pre snedších ľudí a tmavovlasých. Citrusové a ľahké svieže vôňe sú super na teplejšie dni a počas celého dňa. Korenité či ťažšie vône zas na večer. A nezabudnite, tá skutočná jadrová vôňa parfému je cítiť až po 10-15 minútach po tom, ako si ju aplikujete na tele, najlepšie niekde na zápästí či krku.

KDE KÚPIŤ?
6
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Organizér káblov a príslušenstva

Ak viete o niekom, kto pred vami hundral na kopec káblov, ktoré nosí so sebou, tento darček je priamo pre neho. Ide o rovnú alebo zrolovateľnú plochu, na ktorej sú napríklad gumové popruhy na zrolované káble alebo záložky na myš či mobil. Stačí len zvoliť správnu veľkosť organizéra podľa tašky, aktovky či kufríka.

KDE KÚPIŤ?
7
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Herná konzola

Každé dieťa miluje hry a táto vlastnosť sa nevytráca ani v dospelosti (a to najmä pri mužoch). V súčasnej dobe už existuje množstvo herných konzol, na ktorých sa dajú dokonale trénovať svoje hráčske schopnosti. Veľa krát, až priam neuveriteľné vykreslenie herného prostredia Vám dokonca môže priniesť aj zážitok zo samotnej hry. Keď už sa však rozhodnete pre trochu zábavy, my určite odporúčame zakúpiť konzolu s dokúpením tzv. Kinektom, čo znamená, že sa na konzole dajú hrať hry pohybom. Môžete tak napríklad tancovať, simulovať hranie rôznych športových hier a mnoho iného. Nie len, že je to skvelý doplnok pre rôzne stretávky s kamarátmi a párty, ale aj deti, keď už sa majú hrať, tak nech sa pri tom aspoň trochu hýbu a robia niečo pre svoje telo.

KDE KÚPIŤ?
8
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Fľaška na výrobu vodíkovej vody na regeneráciu

Ak vás zaujíma regenerácia po športe, redukcia hmotnosti, zvládanie stresu a podpora imunity, tak čítajte ďalej. Dôležité pre športovcov. Fľaška sa nabíja cez USB, ktorá potom vydrží niekoľko cyklov tvorby vodíka, potom nalejete vodu, spustíte proces vytvárania vodíka, počkáte pár minút a môžte piť zdravšiu vodu. Nemení sa chuť ani vôňa. Tento zdravotný hit je už aj vedecky potvrdený. Fľaška pomocou elektrolýzy vytvára vodíkové ióny, ktoré prenikajú v tele hlbšie do buniek a tým chránia telo pred oxidačným stresom ako antioxidant. Nezaťažuje telo ako mnohé iné antioxidanty, nedá sa s tým predávkovať. Dá sa použiť aj externe, pokožku hydratuje a je blahodarná voči vráskam. Pôsobí podporne proti zápalom, pri chudnutí, zlepšuje imunitu, detoxikuje, napomáha k upevňovaniu celkového zdravia. Pri výbere dbajte na zloženie fľašky, vyhnite sa nekvalitným plastom, choďte radšej do skla, vhod môže byť aj prepojiteľnosť so smartfónom, aby vás upozorňoval na pitný režim a senzory a ich funkcie.

KDE KÚPIŤ?
9
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Monumentálne kino doma vďaka projektoru

Všetci chcú čo najväčšie televízory pre čo naintenzívnejší zážitok. Ale veľkosť obrazu, ktorú dokáže dobrý projektor premietať na stenu či plátno, neponúka žiaden telkáč či monitor. A navyše ceny sú takmer podobné. Idete do toho? Ak áno, určite žiadajte od projektoru čo najvyššie rozlíšenie a kontrast, svietivosť, určite HDMI konektor, v lepších prípadoch 3D funkcie a 3D okuliare, geometrickú upraviteľnosť obrazu, repráky, diaľkové ovládanie, v ešte lepších prípadoch Wifi, čo najnižšiu spotrebu a čo najdlhšiu životnosť lampy, nízku hlučnosť ventilátora.

KDE KÚPIŤ?
10
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Drevený motýlik

Elegancia, šarm či charizma. To všetko sa dá prisúdiť mužovi, ktorý nosí motýlika. Motýlik už dávno nie je doplnkom vhodným len na formálne udalosti. Stal sa perfektným dizajnérskym kúskom, ktorý dokáže podčiarknuť osobnosť a outfit každého muža. V poslednom čase nastal veľký boom s drevenými doplnkami. Či už ide o dámske alebo pánske kúsky, motýlik je jedným z prvkov, ktorý pociťuje svoje znovuzrodenie najviac. Nebojte sa obdarovať svojho drahého práve takýmto darčekom. Určite ho využije. A či to bude len na slávnostné príležitosti alebo aj na bežné nosenie, to sa predsa môže rozhodnúť každý sám :).

KDE KÚPIŤ?
11
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dron

Áno, dron je tá lietajúca vec s vrtuľkami. Prečo je taká obľúbená? Každý (väčšinou) chlap túžil byť raz pilotom a takto sa taký sen môže stať celkom pekným náhradným riešením. Už sú cenovo dostupné, len si treba vedieť vybrať ten správny. Na čo hlavne pri výbere drona myslieť? Určite vyberajte okrem ceny aj podľa toho, aký chcete dron veľký, či má kameru, či sa vie vrátiť na pôvodné miesto, či sa dá ovládať aj napr. mobilom a jeho nakláňaním (je to prirodzenejšie než riadenie páčkami), či sú k nemu náhradné diely a pod.

KDE KÚPIŤ?
12
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Inteligentné hodinky miesto mobilu

Vedeli ste, že cez inteligentné hodinky môžte čítať smsky alebo vás môžu upozorniť na to, že dlho sedíte, prípadne že vaša tepová frekvencia je privysoká? S prepojením na smartfón či tablet sa mnohonásobne zvyšuje ich využiteľnosť. Mnohé poskytujú športového osobného asistenta pre bežcov, bicyklistov a iných športovcov, ukazujú fyzikálne údaje ako teplota, tlak, nadmorská výška, reagujú na hlasové príkazy a pod. Okrem klasických značiek prenikli na náš trh aj lacnejšie varianty z východu, ktoré už za pár desiatok € dokážu takmer to, čo drahé niekoľko sto eurové inteligentné hodinky.

KDE KÚPIŤ?
Top Inteligentné hodinky
13
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Sada na cigary

Ak patrí Váš muž medzi pôžitkára a na výnimočnú príležitosť si rád pre dokonalosť okamihu zapáli cigaru, či minimálne po takomto zážitku aspoň túži, luxusná sada na cigary bude pre neho krásny darček. Hlavnou časťou každej takejto sady je orezávatko (alebo aj gilotína) na cigaru, ktoré slúžia na odcvaknutie konca cigary. Ďalej sada môže obsahovať popolník, zapalovač, či dokonca zariadenie na balenie cigár.

KDE KÚPIŤ?
14
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Špehovacia foto-video-pasca

Hovorí vám muž, že mu chodí niečo do motora auta, prekúsava káble a špiní tam? Kántri vám niečo sliepky? Kántri vám niekto vzťah :-) ? Chcete sledovať divú zver zblízka? Potrebujete si zabezpečiť dvor proti nevhodným osobám? Ak áno, fotopasca je výborná vec. Dá sa ľahko zakamuflovať, vidí v noci, spúšťa sa vďaka senzoru pohybu alebo zmeny teploty, je na batérie, vydrží dlho, dá sa prepojiť na PC, nevadí jej chlad, horko, dážď, sneh, mráz. Dokáže nahrávať aj videá so zvukom vo vysokom rozlíšení. Toto všetko a iné veci dokážu fotopasce. Výhoda oproti bezpečnostným kamerám tkvie v jej malých rozmeroch, nenápadnosti, nevýhodou je, že sníma často časovo obmedzenú sekvenciu na základe pohybu, teda nie neustále, čo ale môže byť aj výhoda, nevybije sa rýchlo.

KDE KÚPIŤ?
15
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Magnetické šachy v luxusnej kazete

Chcete obdarovať vášnivého šachistu? Výhoda magnetického šachu je v tom, že nech komukoľvek zavadzajú v domácnosti alebo pri cestovaní idete po dieravých cestách, rozohratú partiu nikdy neukončia nechtiac rozhádzané figúrky. A ak chcete naozaj potešiť šachového nadšenca, kúpiť takéto šachy vo farbách dreva s luxusnou otvárateľnou kazetou, kde je vypolstrovaný priestor pre fugúrky, bude pre váš jasná voľba.

KDE KÚPIŤ?
16
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Vlastná vinotéka

Ak si večer radi oddýchnete pri poháriku dobrého vína a máte zopár vínnych skvostov aj v zásobe, potom je vinotéka ideálnym a vo väčšine prípadov aj nečakaným darčekom a to nie len pre muža. V ponuke obchodov nájdete rôzne veľkosti s množstvom funkcií. Aj napriek tomu, že niektoré menšie vinotéky vyzerajú, že sa do nich zmestí iba pár fliaš, v popise zistíte, že do nich bez problémov umiestnite aj 40-50 fliaš a to už je podľa nás slušná zásoba.

KDE KÚPIŤ?
17
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Karavanom do sveta

Darujte darček celej rodine a vyrazte do Európy s vlastným ubytovaním. Navštívte vysnívané krajiny a ostante na miestach, ktoré Vás najviac očaria. Zaobstarať si vlastný karaván nemôže každý, preto je možnosť si ho prenajať. Dokonca Vás takýto trip môže výjsť ešte lacnejšie ako bežná dovolenka, no zážitkov si domov prinesiete o poznanie viac.

KDE KÚPIŤ?
Dovolenka s karavanom môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
18
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

E-kniha- ušetrite miesto a prírodu

Ak obdarovaný nevyžaduje vôňu knihy a číta naozaj veľa, toto je jednoznačná voľba. E-kniha je často aj o desiatky % lacnejšia od jej fyzickej kamarátky, šetrí stromy, je dostupná v mnohých formátoch pre rôzne čítačky, smartfóny či tablety, šetrí miesto v kufri pri cestách, dá sa v nej rýchlo hľadať podľa jednotlivých slov a pod.

Tip: na smartfónoch a tabletoch odporučte obdarovanému, nech si nainštaluje aplikáciu, ktorá potláča modrú zložku svetla pri vyžarovaní obrazovky. Modrá zložka svetla obrazovky je jediná nevýhoda (okrem nevône :-) oproti klasickej knihe, ktorá môže spôsobovať problémy so zaspávaním. Ale rôzne aplikácie ju dokážu odfiltrovať, preto možno čítať e-knihy aj večer pred zaspaním. 

KDE KÚPIŤ?
19
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Vlastná webstránka, cez ktorú možno aj zarábať

Kúpte svojej polovičke webstránku, na ktorej si môže písať blog, predávať produkty, zverejňovať fotky či inak zarábať alebo sa zabávať. Je to veľmi osobitý darček. Stačí si kúpiť tzv. doménu- napr. www.nejakyvasnazov.sk alebo www.priezviskopartnera.sk a k tomu hosting- to je priestor, kde je uložená. V súčasnosti sa už dá pekná webka s hostingom kúpiť za 30€ na rok. Navyše odporúčame kúpiť tam, kde sa dá stránka jednoducho naklikať bez potreby programovania, akoby ste si poskladali lego :-).

KDE KÚPIŤ?
20
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Alarm proti mikrospánku do auta či na dlhoprstých

Výborná vec pre vodičov z povolania, pracovníkov so strojmi či do čakárne u doktora, vo vlaku či autobuse. Klesne vám hlava, stratíte bdelosť a ihneď to piští. Narovnáte volant alebo dlhoprstí sa stiahnu. Ak máte niekoho so spomenutým povolaním v rodine, či často cestujete, neváhajte si to zaobstarať. Môže to zachrániť život aj financie. 

KDE KÚPIŤ?
21
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Darčekový poukaz pre muža

Už ste vyčerpali všetky nápady na darček pre svojho blízkeho? Nájsť vhodný darček pre muža bez toho, aby sa opakoval, vyžaduje priam nadľudské schopnosti. Preto Vám ponúkame jednoduché, no famózne riešenie. Darujte mu darčekový poukaz do obchodu, v ktorom rád nakupuje, či na služby, ktoré využíva. Môžete si byť istí, že sa mu trafíte do vkusu. Obchod s elektronikou? Posilovňa? Rybárske potreby? Nechajte ho vybrať si ten ideálny darček. Určite sa poteší ;)

KDE KÚPIŤ?
22
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Exkluzívne pero

Ak patrí obdarovaný medzi manažérov, podnikateľov alebo skrátka len pri svojej práci často používa pero ako pracovný nástroj, určite ho takýto reprezentačný, značkový kúsok poteší. Jednou z najznámejších značiek u nás je PARKER. Určite ste o nej už počuli a nájdu sa tu kúsky za 10 eur, ale aj za 100 eur. Preto si nie je problém vybrať vrámci svojho finančného limitu.

KDE KÚPIŤ?
23
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

TOP knihy

Ak máte radi vôňu otvorenej knihy pri listovaní stránkami, určite si prečítajte toto. Knižné bestsellery sú najpredávanejšie preto, lebo sú niečim výnimočné. Teda väčšina. Ak niekto stagnuje a chýba mu radosť, čo tak kúpiť si motivačnú knižku. Chcete rozprúdiť energiu cez žalúdok? Moderná kuchárka je na nezaplatenie. A čo tak siahnuť po knihe, ktorá bola práve sfilmovaná? No ale ktorú, je ich veľa. Pozrite si preto zoznam najpredávanejších kníh.

KDE KÚPIŤ?
24
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Ventilátor vždy po ruke

Je vám teplo a za vejár s troškou vánku by ste dali čokoľvek? Predstavte si, že si nosíte ventilátor stále so sebou. Že je to veľké hebedo? Počuli ste o mini ventilátore? Že káble so sebou nebudete nosiť? Načo, zdroj elektriny máte stále so sebou- mobil. Takáto parádna vecička vás zachráni v aute, na dovolenke, vo vlaku, v posteli, jednoducho kdekoľvek. Stačí nastoknúť do mobilu a hneď je vám príjemnejšie.

KDE KÚPIŤ?
25
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Výnimočné knihy nielen o prírode

Pozrite sa hlavne na tému prírody špecifickým pohľadom. Knihy tohto nakladateľstva sú fakt iné. Napr. knižka 25 gramov šťastia vás ponorí do sveta ježkov. Sami sme ju prečítali a už sa pozeráme na ich svet inak. A zistíte aj, ako vás ježko dokáže zachrániť od pokuty :-). Alebo legendárny bestseller o lese od svetoznámeho lesníka Petra Wohllebena s názvom Tajný život stromov. Už vieme, ako stromy komunikujú vďaka svojej neurónovej sieti koreňov, ako veľké jedince pomáhajú v živote tým malým a ako si posielajú vlahu či ako spoznajú, že ide zima či leto. Úžasné čítanie pre dospelých aj deti a garantujeme, že pohľad na les, ako je opísaný v knižke, ste určite ešte nikdy nemali.

KDE KÚPIŤ?
26
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Veselé ponožky

Chcete obdarovať blízkeho s vyjadrením, čo si o ňom myslíte alebo čo ho vystihuje? Napr. ponožky so vztýčeným palcom, uškami či marihuanou vedia povedať veľa :-). Kúpte mu niečo originálne na seba, aby zaujal okolie, odlíšil sa a identifikoval v spoločnosti. Alebo ho to len potešilo, že má niečo iné, praktické, srandovné.

KDE KÚPIŤ?
27
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Stolík na notebook do postele

Dlhá práca za PC pri stole je únavná. Isto ste aj vy mali niekedy potrebu na chvíľku sa vystrieť a dať si notebučík na seba, aby ste si popri tom ťukali. Ale tu vznikajú problémy s nasávaním vzduchu do vetráka, s nevodorovnosťou, niet si kde položiť myš a používať touchpad je horor sám o sebe. Existuje na to práve toto riešenie. Odporúčame stolík pre notebook s bočnými nožičkami nahnuteľnými pod viacerými uhlami. Taktiež myslite na to, aby bol dosť veľký, aby sa vám tam zmestila aj myš. Naklopiteľnosť notebooku je tiež dosť dôležitá vlastnosť, protišmykový povrch a zložiteľnosť stolíka je vhodná, aby sa dal ľahko schovať pod gauč či posteľ.

KDE KÚPIŤ?
28
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Moderná multifunkčná fritéza, trúba a panvica v jednom

Chcete žiť večne a milujete hranolky a najlepšie s minimom oleja alebo dokonca až bez neho? Nech sa páči, zaostrite na multifunkčnú teplovzdušnú fritézo-panvico-trúbu. Je to síce drahší prístroj, ale brutálne veľa toho vie a zdravo. Vďaka takejto veci ostáva jedlo chutne chrumkavé na povrchu a mäkké vo vnútri a nepotrebujete olej príp. len jednu lyžičku (pri tých najlepších fritézach), čo je najväčšia devíza pre zdravie. Vie variť, grilovať, smažiť či opekať. Už vám tečú sliny? Dokáže pripraviť hranolky bez oleja, cibuľové krúžky, steak, chlieb, zemiaky, zeleninu. Odporúčame hľadať pri nej aj technológiu 360° opekanie pre rovnomerne pripravené pokrmy.

KDE KÚPIŤ?
29
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Návšteva zápasu Ligy majstrov

Každý chlapec či muž isto sledoval európsku futbalovú Ligu majstrov každý utorok a stredu. A návšteva takéhoto zápasu osobne fyzicky v obľúbenom futbalovom chráme napr. aj s prehliadkou útrob štadióna spôsobí každému návštevníkovi poriadne zimomriavky. Chorály, hymna Ligy majstrov, futbalové hviezdy na dosah, nezabudnuteľný zážitok. Zadajte do vyhľadávača Google "zájazd na ligu majstrov" a môžte vyberať. Možno tým svojho chlapca či chlapa doženiete až k slzám.

KDE KÚPIŤ?
30
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Elektrický hrniec na punč a varené víno

Priam ideálny darček pre milovníkov punču a vareného vína. Uvarte a načapujte si kvalitný punč alebo varené víno za zlomok predajnej ceny a spríjemníte si chladné večery. Navyše sú tieto hrnce určené aj na zaváranie a varenie marmelád a tým naberá táto kuchynská pomôcka na multifunkčnosti a bude obľúbeným pomocníkom pre obe pohlavia či v lete, tak aj v zime. 

KDE KÚPIŤ?
31
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Moderný retro gramofón

Gramo platne idú opäť do módy. A ak je bednička, čo to vie prehrať vizuálne retro luxusne vyzerajúca a má napr. USB port, prehrávač CDčiek či DVD v sebe, prípadne chytá aj klasicky rádio, je to veľmi pekný darček pre tých, čo si dávnejšiu dobu ešte pamätajú. A navyše, niektoré kúsky dokážu prekvapivo okrášliť dizajn vášho interiéru. Keď príde návšteva, je hneď o tému a zábavu postarané.

KDE KÚPIŤ?
32
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Vlastná sauna

Sauna = oddych, relax a v kombinácii so studenou vodou aj lepšia imunita. Mať doma vlastnú saunu je tak trocha luxus, ale je len vaša, nikto iný sa vám tam nepotí. Pre klasikov je vhodná fínska sauna, kto má rád nižšie teploty než sú vo fínskej saune, odporúčame infrasauny novšej generácie, ktoré sú teplotne príjemnejšie telu a vedia ho prehriať viac do hĺbky. Pre špecialistov je tu ešte parná sauna a rôzne iné odrody, podľa toho, či si radi pridávate pri saunovaní rôzne esenciálne oleje, LED osvetlenie, soľné inhalovanie či hudbu alebo samotného vyhotovenia dreva jedľovca, cédra a pod.

KDE KÚPIŤ?
33
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dizajnové pánske papuče

Jeden z radu klasických darčekov, no ak zvolíte pekný dizajnový pár, určite poteší. Jediné čo potrebujete, je vedieť veľkosť nohy obdarovaného. Tú môžete jednoducho zistiť napríklad podľa čísla na súčasnej domácej alebo vonkajšej obuvy.

KDE KÚPIŤ?
34
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Imidžový bar Glóbus

Všetci to poznáme z filmov a keď sme to videli po prvý krát, boli sme z toho unesení. Reč je o glóbusovom barovom stolíku, ktorý v sebe tajne ukrýva lahodné whiskey a ďalšie pánske, obľúbené nápoje. Je to jednoznačne krásny darćek pre muža do jeho pracovne, prípadne do obývačky, ak má v nej vyčlenený aspoň kúsok svojho priestoru. Celý glóbus sa nachádza na kolieskach a je si ho tak možné pritiahnuť ku sebe, aby ste sa mohli obsluhovať aj s vyloźenými nohami. Vrchná časť sa navyše aj reálne otáča ako glóbus, čím naberá tento kúsok na dokonalosti.  

KDE KÚPIŤ?
35
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Nadupané pánske hodinky

Hodinky sú na mužoch na rozdiel od žien veľa krát jediným "šperkom", preto ak už im vyberáte hodinky, mali by stáť zato a pritiahnuť pozornosť. Či už pôjde o elegantné alebo športové hodinky, výhodou, ak ich vyberiete pre neho Vy bude, že sa Vám budú na ňom určite páčiť.

KDE KÚPIŤ?
36
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Hojdacia sieť

Doprajte svojmu milovanému pohodlný oddych. Slnko, letný vánok a dobré vychladené pivo je ideálnym spoločníkom v hojdacej sieti. Na trhu je dostupných viacero variant. Ak disponujete záhradou so stromami, nie je nič ľahšie ako upevniť sieť medzi ne. Ak ale záhradu k dispozícii nemáte, hojdacia sieť sa dá umiestniť na balkóne alebo v dobre vyriešenom interiéri domu, prípadne bytu. Výhodou tohto darčeka je ľahká údržba, skladnosť a spokojný oddýchnutý partner. A ak partner nie je doma, hojdaciu sieť určite oceníte aj vy sami ;).

KDE KÚPIŤ?
37
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dávkovač nápojov

Na leto geniálny darček. Naplníte vodou, vhodíte napr. lístky mäty s citrónom, pridáte kocky ľadu a máte osvieženie na celý deň. Uzavrite šikovný dávkovač s kohútikom, veko proti hmyzu a môžte doniesť na párty či grilovačku. Pri používaní nezabudnite veko trochu povoliť pre vzduch. Odporúčame kupovať v sklenom prevedení, pozrieť si objem a pokladať na nešmykľavú podložku, aby sa pri otváraní kohútika fľaša neposúvala. Niektoré dávkovače majú aj rúčku na prenos či vnútorný zásobník na ľad.

KDE KÚPIŤ?
38
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Vôňa do auta Millefiori Milano z bielych ruží a vanilky

Tiež vám býva nevoľno z tuhých vôní v autách? Existujú ale originálne a krajšie vône do auta, ktoré vyzerajú a voňajú luxusne a netradične. Napr. taká vôňa v tvare krásnej slnečnice uchytená za vetrákom palubnej dosky auta dokáže celé auto rozžiariť. Alebo táto vôňa Millefiori Milano s vôňou bielych ruží a vanilky bude isto jedinečná, akú ste ešte v aute určite nemali. Pri výbere Vám môžu byť užitočné aj recenzie a hodnotenia zákazníkov, ktorí si niektorú z množstva vôní na trhu už zakúpili. 

KDE KÚPIŤ?
Millefiori MILANO Classic White Musk Difuzér môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
39
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Terč na šípky- elektro, sisal či bluetooth?

Klasická hra, ktorá v zahraničí vypredáva celé haly so stolmi plnými nielen piva na turnajoch. Stačí si zadať v Youtube napr. meno Michael van Gerwen a pozrite si jeho majstrovké série hodov pre inšpiráciu. Ak sa chcete priblížiť k profíkom, určite si zabezpečte sisalový terč (zo štetín rastliny agávy rastúcej v Afrike či Mexiku, zlisovanej a nafarbenej) so šípkami s kovovými hrotmi a oprášte matematiku, lebo tie vám body nespočítajú. Potom sú aj elektronické terče, ktoré vám spočítajú nahádzané skóre, ale tie už sú väčšinou z plastu ako aj hroty šípok. Na chatu či pre zábavu je to fajn, obsahujú množstvo druhov počítania skóre či virtuálneho hráča, ak nemáte s kým hrať. Tie drahšie s dvierkami sa dajú aj zatvárať priamo na stene. Vždy sa uistite, či sú šípky a obaly na šípky súčasťou balenia. A ešte jeden špeciálny tip- ak chcete rady s prepočtami a kde hodiť v nasledujúcom kole, zožeňte si terč s Bluetooth, ktorý odošle údaje do apky v mobile, kde si pohodlne všetko zanalyzujete. Na terče so suchým zipsom alebo prísavkami radšej ani nemyslite.

KDE KÚPIŤ?
Top Terče
40
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Minitlačiareň do vrecka

Ak chcete potešiť priateľov na akejkoľvek akcii a dať im hneď fotku fyzicky do ruky, ktorú si s nimi urobíte, táto mini-bluetooth tlačiarnička do vrecka je pre vás. Naozaj sa zmestí do vačku na nohaviciach. Je bezatramentová. Pomôže vám vďaka apke do smartfónu vylepšiť fotky efektami. Fotky z nej sú vodeodolné a majú aj samolepiacu vrstvu v prípade potreby.

KDE KÚPIŤ?
41
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Audiokniha- počúvajte knihy so zavretými očami

Pamätáte sa ešte na rozhlasové hry? Tak toto je niečo podobné. Načo si namáhať oči večer pri čítaní knihy alebo e-booku? Prejdite ešte na vyšší level knihomoľstva a knihu si vypočujte na mobile, PC či tablete z MP3-ky alebo CD. Profesionálne nahratá audiokniha s hudobnými motívmi umocňuje samotný dojem z napríklad rozprávaného príbehu. Zatvorte oči, relaxujte a určite si obsah knihy ľahšie zapamätáte. Hlavne výhodné pre študentov, ktorí nemajú čas čítať, ale môžu si vypočuť knihu priamo z mobilu :-).

KDE KÚPIŤ?
42
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Simulátor voľného pádu

Doprajte svojmu partnerovi zážitok v podobe simulácie voľného pádu vo veternom tuneli. Niekoľko minút sa bude vznášať a doslova ovládať lietanie svojho tela. Tomuto všetkému samozrejme predchádza dôkladná inštruktáž, aby bol zážitok bezpečným. Domov si môžete priniesť aj video z celého "lietania" a tak sa pochváliť všetkým blizkym, ktorí nemohli byť prítomní.

KDE KÚPIŤ?
Simulátor voľného pádu môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
43
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Inteligentná domácnosť

Páčilo by sa vám, keby sa osvetlenie v interiéri prispôsobilo osvetleniu vonku? Chceli by ste odhaliť žrútov energie vo vašom dome pomocou farebne svietiacej zásuvky odosielajúce dáta do aplikácie, kde si pozriete vyhodnotenie? Chcete si meniť farby v dome podľa nálady a nechať automaticky dvíhať žalúzie? Chcete, aby sa po vojdení do domu spustili isté scenáre? Napr. pri otvorení okien by sa mohlo automaticky upraviť kúrenie aj vďaka čidlám podlahového kúrenia? Chcete byť sprevádzaný pri pohybe po dome automaticky rozsvecujúcimi sa a zhasínajúcimi svetlami? Nielen to je inteligentná domácnosť.

KDE KÚPIŤ?
44
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Luxusná sada pohárov na whiskey

Každý muž, ktorý si rád spríjemní výnimočnejšie, ale aj tie bežné okamihy pohárikom značkovej whiskey, určite ocení ako darček, pár mohutných krištáľových pohárov pre tento jedinečný nápoj. Dodajú danému okamihu punc výnimočnosti a ten pocit z držania tažkého obrúseného kusu skla v ruke, iba pre svoj pôžitok, ocení každý jeden náročnejší muž.

KDE KÚPIŤ?
45
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Let balónom

Pozrite sa na svet z vtáčej perspektívy. Let balónom je jeden z najobľúbenejších darčekov z rady zážitkových a jednoznačne Vám ho odporúčame aj my! Pre svoje kľudné tempo je vhodný pre všetky vekové kategórie, no zároveň si naplno vychutnáte každú minútu tohto letu. Vzlet a pristátie si možno voliť na viacerých miestach. A možno dostanete aj šampanské či certifikát.

KDE KÚPIŤ?
Let balónom môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
46
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

3D tlačiareň pre fajnšmekrov

Vytlačí vám 3D objekt- od loga firmy, príveskov, cez dizajnové predmety až po umelecké diela. Nanáša prevažne roztavený plast postupne vrstvu na vrstvu. Pri kúpe sledujte hlavne maximálne možné vytlačiteľné rozmery (šírka x výška x hĺbka). Materiál, z ktorého sa tlačí, býva najčastejšie PLA, ABS, PVA a pod. Rozlíšenie v desatinách milimetrov údáva, akú minimálnu hrúbku bude mať 1 nanášaná vrstva. Čím menšia jednotka, tým bude výsledok detailnejší, ale tlač sa časovo predĺži. Čím je rýchlosť v mm/s väčšia, tým sa rýchlejšie model vytlačí. Sledujte tiež, či je tlačiareň kompatibilná s vašim operačným systémom na PC. LCD displej tiež nie je na zahodenie na informovanie o priebehu tlače. Taktiež nahrievaná základná platňa je dôležitá, aby prvé vrstvy rýchlo neochladli a nezdeformovali sa. 

KDE KÚPIŤ?
47
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Tandemový zoskok padákom

Zoskok z lietadla je jednoznačne nezabudnuteľný zážitok, z ktorého sa môže stať až hobby. Najlepšie je však začať postupne a vyskúšať si to v tandeme s inštruktorom, čo Vám pomôže odbúrať prvotný stres. Okrem toho, že ste v rukách profesionála, zoskoku predchádza inštruktáž, takže sa nie je čoho báť. Ak viete, že Váš blízky túži po podobnom zážitku, len sa zatiaľ neodhodlal, zo zakúpeného poukazu bude mať určite radosť a už nebude mať kam cúvnuť :).

KDE KÚPIŤ?
Tandemový zoskok môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
48
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Bedmintonová raketa

Bedminton je označovaný ako 2. najrýchlejší šport na svete. Pri ňom sa vám isto vylúči serotonín, hormón šťastia, dobrej náledy. Stačí mať raketu a navštíviť niektorý z kurtov v hocakom meste. Akú raketu ale kúpiť? Pružnejšiu s vyvážením na stred pre presnejšiu hru alebo tvrdšiu s vyvážením do hlavy na agresíne údery? Pozrite si odkaz nižšie, kde sa v sekcii "poradňa" všetko dozviete. Ešte kúpiť zelené pomalé košíky alebo červené rýchle či modré stredné a môže sa začať.

KDE KÚPIŤ?
49
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Outdoorová digitálna kamera

Tento typ kamier asi najviac preslávila značka GoPro, ale je ich už veľa dobrých. Ak chcete kúpiť svojmu športuchtivému blízkemu niečo takéto, určite odporúčame sledovať minimálne veľkosť rozlíšenia snímaného obrazu, počet snímkov za sekundu pre kvalitné slowmotion, uhol záberu obrazu, výdrž batérie, či je kamera kompatibilná s vašim smartfónom, čo všetko sa dá doobjednať ku kamere, či má zaujímavé funkcie ako časozbernosť snímkov, aké má druhy výstupov na prepojenie napr. s PC.

KDE KÚPIŤ?
50
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Elegantná elektrická kolobežka MiJia od Xiaomi

Načo by ste kupovali bicykel do mesta, či nebodal predrahý elektrobike, načo by ste chodili autom do roboty, ak poznáte túto vecičku? Táto elektrická kolobežka vie bežať až 25km/h, čo je hranica, kde na to netreba žiadne povolenia, zapína sa jedným dotykom, dá sa spárovať s mobilom pre štatistiky jazdy, výdrž je cca 30km, má kotúčovú brzdu, predné svetlo, zadné svetlo, pri brzdení dokonca bliká. Rýchlosť si regulujete silou stlačenia páčky (žiadne prevody ako na biku), nikde si ju nemusíte uviazovať reťazami, vezmete si ju pekne so sebou všade, dá sa kompaktne zložiť a niesť v ruke. Vyskúšali sme ju, došla rýchlo a bez problémov a za tú cenu schová všetky elektrobiky do mesta do vačku. A má malučký zlatý stojanček na státie zvislo a brzdením sa rekuperačne batéria nabíja. Je to krásavica. Na slovenských eshopoch od cca 600€, na našom zdroji za zhruba polovicu.

KDE KÚPIŤ?
51
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Vlastný biliardový stôl

Ak máte dostatočne veľkú miestnosť, kde zmestíte pekného masívneho biliardového krásavca, je to skvelá voľba darčeka. Okolo stola by malo byť 1,5-2m voľného miesta na manipuláciu s tágom. Základným rozdielom pri výbere je to, či chcete lacnejšiu drevenú dosku stola s pomalším poťahom alebo drahšiu bridlicovú s rýchlejším poťahom. Druh dreva stola, farba poťahu či systému zberu gúľ je už na vás.

KDE KÚPIŤ?
52
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Hovoriaci škrečok

Zopakuje vtipným hlasom všetko, čo poviete. Ak mu budete nadávať, bude aj on vám. Keď ho pochválite, vzdá vám aj on kompliment. Psa domáceho vie dostať do varu veľmi rýchlo v zapnutej forme. Skvelá vec pre párty či na oživenie nálady návštev, pre zabitie nudy aj pri dlhých cestách v aute. Uvidíte smiať sa ľudí, o ktorých ste si mysleli, že sa smiať nevedia.

KDE KÚPIŤ?
53
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Rýchlonabíjačka pre elektroniku do auta

Cestujete so zapnutou GPS navigáciou? Alebo s deťmi, ktoré sa na dlhých cestách rady odreagujú smartfónom či tabletom? Ak áno, rýchlonabíjačka do auta je nutnosť a keď je za dobrú cenu ako napr. táto, tak nie je čo váhať. Rýchle nabitie, 2 zariadenia naraz, stačí sa len pozrieť na kompatibilné prístroje a vybrať si tú nabíjačku, ktorá podporuje aj tú vašu značku spotrebnej elektroniky. Nezabudnite však na kábel na nabíjanie, cez ktorý potrebujete prepojiť tento šikovný gadget so svojím zariadením. A zhasnutej GPS navigácii odzvonilo.

KDE KÚPIŤ?

Partneri

Logo Lamour Logo VIPlife