Našli ste tu nejaký potenciálny darček, ktorý by Vás nenapadol a teda táto stránka splnila účel?

Zážitkové darčeky

Darujte svojim blízkym darček, na ktorý tak ľahko nezabudnú. Môžno im jedným zo zážitkových darčekov splníte sen a možno v ňom nájdu svoju novú vášeň.

Zážitkové darčeky

1
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Let balónom

Pozrite sa na svet z vtáčej perspektívy. Let balónom je jeden z najobľúbenejších darčekov z rady zážitkových a jednoznačne Vám ho odporúčame aj my! Pre svoje kľudné tempo je vhodný pre všetky vekové kategórie, no zároveň si naplno vychutnáte každú minútu tohto letu. Vzlet a pristátie si možno voliť na viacerých miestach. A možno dostanete aj šampanské či certifikát.

KDE KÚPIŤ?
Let balónom môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
2
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Karavanom do sveta

Darujte darček celej rodine a vyrazte do Európy s vlastným ubytovaním. Navštívte vysnívané krajiny a ostante na miestach, ktoré Vás najviac očaria. Zaobstarať si vlastný karaván nemôže každý, preto je možnosť si ho prenajať. Dokonca Vás takýto trip môže výjsť ešte lacnejšie ako bežná dovolenka, no zážitkov si domov prinesiete o poznanie viac.

KDE KÚPIŤ?
Dovolenka s karavanom môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
3
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Požičajte si auto svojich snov na celý deň

Šoférovať nabúchané auto? Alebo najmodernejšiu elektrickú Teslu? Ak nie vy, tak váš muž či syn? Nemáte na to financie alebo v živote by ste si nemohli kúpiť také auto? Potrebujete moderné auto na svatbu či inú udalosť? Za pár desiatok € na deň sa vám to môže splniť. Čo myslíte, ako sa zachová napr. váš muž, ak mu ukážete, čo mu stojí na záhrade? Aj keď len na krátku dobu. Pamätajte, zážitky sú najpamätnejšie pre obdarovaných zo všetkých darčekov, ktoré kedy dostali.

KDE KÚPIŤ?
4
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Laser tag

Skupinka (čím väčšia, tím lepšia) alebo firemný tím si prídu na svoje. Ide o stratégiu (ale aj nie) a strieľanie, ktoré ale nebolí. Dostanete laserovú zbraň, vestu so senzormi, helmu, rozostavíte sa často v zadýmenom bludisku s rôznofarebným osvetlením a laserovými efektami do skupín a hon na deaktiváciu súpera môže začať. Dá sa popri tom zapojiť aj do rebríčkov najúspešnejších snajperov, možnosť spraviť si skupinovú fotku s výzbrojou a ak ste fakt dobrý, získať napr. bezplatné vstupné ako výhru v rôznych vypísaných kategóriach úspešnosti. Nepodceňujte kondičku, budete ju potrebovať.

KDE KÚPIŤ?
Kde kúpiť Laser Game?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
5
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Simulátor voľného pádu

Doprajte svojmu partnerovi zážitok v podobe simulácie voľného pádu vo veternom tuneli. Niekoľko minút sa bude vznášať a doslova ovládať lietanie svojho tela. Tomuto všetkému samozrejme predchádza dôkladná inštruktáž, aby bol zážitok bezpečným. Domov si môžete priniesť aj video z celého "lietania" a tak sa pochváliť všetkým blizkym, ktorí nemohli byť prítomní.

KDE KÚPIŤ?
Simulátor voľného pádu môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
6
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Únik z miestnosti

Výborná aktivita pre skupinku ľudí, napr. pre teambuilding. Ide o to, že budete vrhnutý do miestnosti či viacerých komnát, odkiaľ budete musieť újsť a prípadne získať aj nejaké informácie. Poslúžia vám na to indície, hádanky a predmety v danej miestnosti a vaše racio. A možno aj emócie, lebo úteky sú štylizované podľa priania zákazníka. Zážitok bez emócie predsa nie je zážitkom. Môžte si zahrať romantickú variantu, hororovú variantu, historickú variantu. Môžte sa napr. chcieť dostať z bytu ŠTB alebo zo špinavej pivnice, hotelovej izby, hororového spútania a pod. Závisí aj od vášho srdiečka :-)

KDE KÚPIŤ?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
7
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Tandemový zoskok padákom

Jeden z najadrenalinovejších zážitkových darčekov, na ktorý je už potrebné nabrať aj kus odvahy. Zoskok padákom v tandeme je na prvý pohľad risk o život, avšak ide o bežnú adrenalínovú atrakciu, ktorá sa vykonáva v súčinnosti s profesionálmi, ktorí majú za sebou tisícky zoskokov z lietadiel a ktorí Vás na túto "jazdu" dokonalo pripravia. Pri tandemovom zoskoku zohrávate najmä rolu diváka, ktorý si má vychutnať voľný pád a následný výhliadkový let z vtáčej perspektívy. Všetko ostatné zabezpečí inštruktor a vďaka nemu sa budete môcť cítiť v bezpečí a v relatívnom pokoji :). Okrem hlavného padáka máte k dispozícii vždy aj záložný, takže obavy zo zlyhania výstroja môžete hodiť za hlavu a sústrediť sa môžete iba na zážitok. Navyše, ak sa Vám to zapáči a budete mať potrebu skákať znova a znova, môžete sa posunúť na ďalší level a vyskúšať si samostatný zoskok. Ku tomu už budete ale potrebovať nejaký ten párdňový výcvik a aj niekoľko euríčiek navyše.     

KDE KÚPIŤ?
Tandemový zoskok môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
8
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Masáž pre dvoch

Doprajte relax nie len svojmu partnerovi, ale aj sebe a vyberte sa spolu na thajskú masáž, na ktorej sa Vám budú venovať obom súčasne. Profesionálne masérky Vám uvolnia celé telo a domov odídete ako znovuzrodení. Ide o jeden z pohodových zážitkových darčekov, pri ktorom Vám pravdepodobne nestúpne adrenalín, no nie je každý deň o skákaní z lietadla :).

KDE KÚPIŤ?
Thajská masáž pre dva môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
9
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Romantická večera so súkromnou vírivkou

Možno si poviete, že nejde o plnohodnotný darček z radu zážitkových, avšak nežnejšie pohlavie by v tomto určite s Vami nesúhlasilo. Začať večer s lahodným jedlom a pohárikom dobrého vína znie už samo o sebe lákavo, no hlavný bod programu príde, až keď sa odoberiete do miestnosti s vírivkou, ktorú budete mať iba sami pre seba. Príjemne sa zrelaxovať, prípadne si znovu vyznať lásku. To už ako celý večer dopadne necháme na Vás, ale sme presvedčení, že ho na konci budete môcť označiť ako zážitkový :). 

KDE KÚPIŤ?
Romantická večera s privátnou vírivkou môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
10
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Poznáte zorbing?

Točí sa Vám hlava, keď sa z nenazdajky postavíte zo sedačky? Tak si potom predstavte, ako sa budete cítiť vo veľkej priehľadnej guli, ktorá sa bude nezastaviteľne rútiť dole svahom a vy sa v nej budete točiť hlava-nehlava. Tento veľmi obľúbený zážitkový darček je vhodný ako pre dospelých, tak aj pre deti a aspoň raz by si ho mal vyskúšať každý, kto má rád bláznovstvá a nové výzvy :).  

KDE KÚPIŤ?
Zorbing - Šialená guľa môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
11
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Výstup na kopce s horským vodcom

Dostaňte sa tam, kam by ste sa bez horského vodcu a horolezca asi ťažko vyšplhali. Je to skvelý darček pre malé skupiny či páry, ak napr. s partnerom obľubujete hory, adrenalín a netradičnejšie aktivity, toto je pre vás. Často sú tieto akcie trvajúce viac dní, ubytovanie, strava, zaučenie a materiálne zabezpečenie je v cene. Čo poviete, je to pre vás?

KDE KÚPIŤ?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
12
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Oslava pre deti so špeciálnymi psíkmi

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že narodeninová oslava dieťaťa môže byť zároveň jeho darčekom? Ak ste zo Žiliny a okolia, isto zbystrite pozornosť. Aj z referencií je zrejmé, že pre deti oslava so psíkmi, ktorí robia kanisterapiu, vedia riešiť hlavolamy, hrajú divadlo, vedia pomáhať s učením či masírujú a mnoho iného, bola jedna z najlepších osláv v ich živote. A navyše, aj dospelí často odchádzajú z oslavy ohromení :-).

KDE KÚPIŤ?
13
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Pilotovanie lietadla

O pilotovaní lietadla je známe, že nepatrí medzi lacné koníčky. Prečo si však aspoň raz nevyskúšať tento jedinečný zážitok, kedy budete môcť riadiť svoje vlastné malé lietadlo, navyše ak to jednorázovo nestojí ani zďaleka tak veľa, ako by si človek myslel. Ten pocit zo vzlietnutia a pristávania v porovnaní s veľkým lietadlom je diametrálne odlišný a zážitok o to silnejší. Ak teda Váš blízky nemá strach z lietadiel a uzavretých priestorov, je tento zážitkový darček jedným z favoritov.    

KDE KÚPIŤ?
Pilotom na skúšku- lietadlo môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
14
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Jazda na štvorkolke

Nezabudnuteľná jazda na štvorkolke je jedným zo zážitkových darčekov, ktorému sa potešia ako muži, tak aj ženy. Sami si ovládate rýchlosť a tým aj dávku adrenalínu. Preto ak sa niekto bojí viac, môže si ísť svojim kľudnejśím tempom a kto chce zažiť riadnu rally jazdu, môže sa do toho oprieť a ísť "čo to vydá" :). Urobte si spoločný výlet a zážitok si môže vyskúšať celá osádka. My určite odporúčame.

KDE KÚPIŤ?
Štvorkolka môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
15
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Besniareň

Štve vás niekto alebo niečo a cítite potrebu niečo legálne rozmlátiť a s revom sa vyzúriť? Ak ste nepočuli ešte o besniarni, čítajte. Môžete tu porozbíjať veci, ktoré by vás doma stáli pekný balík a dobrú povesť u susedov. Páči sa vám na to kladivo či sekera? A čo tak vyskúšať kyjak.

KDE KÚPIŤ?
Besniareň môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Partneri

Logo Lamour Logo VIPlife