Našli ste tu nejaký potenciálny darček, ktorý by Vás nenapadol a teda táto stránka splnila účel?

Darčeky pre deti

Chcete potešiť svoju ratolesť originálnym darčekom? Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

Darčeky pre deti

1
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Aróma zvlhčovač vzduchu pre deti

Moderný zvlhčovač vzduchu do detskej izby, nie je len darčekom pre Vaše dieťa, ale aj pre Vás, keďže práve Vám najviac záleží na jeho zdraví. Navyše do takejto lampy je možné pouźívať esenciálne oleje určené pre aroma terapiu, čím sa postaráte nie len o jeho fyzické, ale aj duševné zdravie. Funguje na báze produkovania studenej pary, vďaka čomu neovplyvňuje teplotu v miestnosti. Vo vnútri zvlhčovača je umiestnené LED svetlo, ktoré mení farbu, čo Vaša ratolesť určite ocení a prístroj je vhodný už od narodenia dieťaťa.

KDE KÚPIŤ?
2
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Detský funkčný šijací stroj

Máte doma malú kreatívnu slečnu, ktorú vždy fascinujú pekné látky, gombíky a farebné nite? Máme pre Vás vynikajúci tip na darček v podobe detského šijacieho stroja, ktorý je plne funkčný, no obsahuje plastový kryt okolo šijacej ihly, čím sa zabráni prípadnému zraneňiu dieťaťa. Možno tak svojej dcére naštartujete sľubnú kariéru módnej návrhárky, no prinajmenšom sa zabaví na dlhé hodiny a bude podporovať svoju tvorivosť a zručnosti. Takáto hračka je vhodná ako darček už od 5 rokov a keď z nej dieťa vyrastie, môžete prejsť na väčšiu, "dospelejšiu" verziu, ktorá už môže byť užitočná pre všetkých členov v domácnosti :).

KDE KÚPIŤ?
3
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Elektrický hoverboard miesto auta do mesta

Výborná alternatíva na prepravu ľudí. Namiesto státia v mestských zápchach naskočíte ráno na takúto dvojkolku a balansovaním na nej ju vďaka gyroskopu ovládate dopredu, dozadu či do strán. Môžte kývať šoférom s úsmevom na tvári, keď ich ráno v meste po chodníku budete predbiehať rýchlosťou 15km/h. A parádne sa zobudíte do práce zapojením rôznych svalov tela. V prípade schodov ho jednoducho chytíte do rúk a prenesiete za ne na rovnú plochu a pokračujete ďalej. Odporúčame pred kúpou zistiť hlavne nosnosť, váhu, dojazd či rýchlosť nabíjania.

KDE KÚPIŤ?
4
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Hovoriaci škrečok

Zopakuje vtipným hlasom všetko, čo poviete. Ak mu budete nadávať, bude aj on vám. Keď ho pochválite, vzdá vám aj on kompliment. Psa domáceho vie dostať do varu veľmi rýchlo v zapnutej forme. Skvelá vec pre párty či na oživenie nálady návštev, pre zabitie nudy aj pri dlhých cestách v aute. Uvidíte smiať sa ľudí, o ktorých ste si mysleli, že sa smiať nevedia.

KDE KÚPIŤ?
5
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Veselé ponožky

Chcete obdarovať blízkeho s vyjadrením, čo si o ňom myslíte alebo čo ho vystihuje? Napr. ponožky so vztýčeným palcom, uškami či marihuanou vedia povedať veľa :-). Kúpte mu niečo originálne na seba, aby zaujal okolie, odlíšil sa a identifikoval v spoločnosti. Alebo ho to len potešilo, že má niečo iné, praktické, srandovné.

KDE KÚPIŤ?
6
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Fingerboard

Máte hyperaktívne dieťa? Vyskúšajte túto vecičku. Je to niečo ako teraz slávny fidget spinner, ale je to už dávnejšie známa vec pre zábavu a cvičenie motoriky ruky.

Miesto nôh sa použijú 2 palce a miniskateboard. Dá sa s tým hrať celé hodiny a pilovať zručnosti, keď je podľa čoho sa učiť.

Preto vyskúšajte napr. tento pekný návod pre zistenie, čo všetko sa dá s fingerboardom robiť (ak viete anglicky- ale fakt stojí za to).

KDE KÚPIŤ?
7
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Výnimočné knihy nielen o prírode

Pozrite sa hlavne na tému prírody špecifickým pohľadom. Knihy tohto nakladateľstva sú fakt iné. Napr. knižka 25 gramov šťastia vás ponorí do sveta ježkov. Sami sme ju prečítali a už sa pozeráme na ich svet inak. A zistíte aj, ako vás ježko dokáže zachrániť od pokuty :-). Alebo legendárny bestseller o lese od svetoznámeho lesníka Petra Wohllebena s názvom Tajný život stromov. Už vieme, ako stromy komunikujú vďaka svojej neurónovej sieti koreňov, ako veľké jedince pomáhajú v živote tým malým a ako si posielajú vlahu či ako spoznajú, že ide zima či leto. Úžasné čítanie pre dospelých aj deti a garantujeme, že pohľad na les, ako je opísaný v knižke, ste určite ešte nikdy nemali.

KDE KÚPIŤ?
8
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

3D tlačiareň pre fajnšmekrov

Vytlačí vám 3D objekt- od loga firmy, príveskov, cez dizajnové predmety až po umelecké diela. Nanáša prevažne roztavený plast postupne vrstvu na vrstvu. Pri kúpe sledujte hlavne maximálne možné vytlačiteľné rozmery (šírka x výška x hĺbka). Materiál, z ktorého sa tlačí, býva najčastejšie PLA, ABS, PVA a pod. Rozlíšenie v desatinách milimetrov údáva, akú minimálnu hrúbku bude mať 1 nanášaná vrstva. Čím menšia jednotka, tým bude výsledok detailnejší, ale tlač sa časovo predĺži. Čím je rýchlosť v mm/s väčšia, tým sa rýchlejšie model vytlačí. Sledujte tiež, či je tlačiareň kompatibilná s vašim operačným systémom na PC. LCD displej tiež nie je na zahodenie na informovanie o priebehu tlače. Taktiež nahrievaná základná platňa je dôležitá, aby prvé vrstvy rýchlo neochladli a nezdeformovali sa. 

KDE KÚPIŤ?
9
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Minitlačiareň do vrecka

Ak chcete potešiť priateľov na akejkoľvek akcii a dať im hneď fotku fyzicky do ruky, ktorú si s nimi urobíte, táto mini-bluetooth tlačiarnička do vrecka je pre vás. Naozaj sa zmestí do vačku na nohaviciach. Je bezatramentová. Pomôže vám vďaka apke do smartfónu vylepšiť fotky efektami. Fotky z nej sú vodeodolné a majú aj samolepiacu vrstvu v prípade potreby.

KDE KÚPIŤ?
10
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Detský karaoke systém

Ak si Vaše dieťa odmalička pospevuje každú pesničku, ktorú začuje alebo má svoju hitovku, ktorú spieva stále dookola, zdokonaľte mu jeho hobby s detským karaoke systémom, na ktorý sa môže plnohodnotne nahrávať a postupne zlepšovať. Takéto zariadenie má v sebe integrovaný CD prehrávač s viacerými funkciami. Jednou z obľúbených je takzvané echo, čiže ozvena hlasu. Balenie obsahuje dva mikrofóny, takže sa naraz zabaví aj viac detí súčasne.   

KDE KÚPIŤ?
11
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Let balónom

Pozrite sa na svet z vtáčej perspektívy. Let balónom je jeden z najobľúbenejších darčekov z rady zážitkových a jednoznačne Vám ho odporúčame aj my! Pre svoje kľudné tempo je vhodný pre všetky vekové kategórie, no zároveň si naplno vychutnáte každú minútu tohto letu. Vzlet a pristátie si možno voliť na viacerých miestach. A možno dostanete aj šampanské či certifikát.

KDE KÚPIŤ?
Let balónom môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
12
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Zmrzlinovač pre domácu zmrzlinu

Kto by nemiloval zmrzlinu počas horúcich letných dní. Ak navyše môže chutiť po domácom ovocí a byť zdravá, budete si pochutnávať na tejto zmrazenej pochúťke o to častejšie. Strávte s blízkymi spoločné chvíle pri vytváraní rôznych príchutí a môžete si aj zasúťažiť, komu sa podarí urobiť najlepšia :). Súčasťou balenia bývajú často aj recepty na prípravu domácich zmrzlín, ale pokojne zapojte aj trošku vlastnej kreativity.

KDE KÚPIŤ?
13
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dron

Áno, dron je tá lietajúca vec s vrtuľkami. Prečo je taká obľúbená? Každý (väčšinou) chlap túžil byť raz pilotom a takto sa taký sen môže stať celkom pekným náhradným riešením. Už sú cenovo dostupné, len si treba vedieť vybrať ten správny. Na čo hlavne pri výbere drona myslieť? Určite vyberajte okrem ceny aj podľa toho, aký chcete dron veľký, či má kameru, či sa vie vrátiť na pôvodné miesto, či sa dá ovládať aj napr. mobilom a jeho nakláňaním (je to prirodzenejšie než riadenie páčkami), či sú k nemu náhradné diely a pod.

KDE KÚPIŤ?
14
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Svetielkujúce tričko či pyžamo

Svetlo, farby, svetielkovanie, to všetko je pre deti veľmi čarovné, zaujímavé. Isto poznáte svetielkujúce polepy na steny, ktoré po zhasnutí akoby svietili. To isté môžte dať dieťaťu aj na telo vo forme pyžama alebo trička, v ktorom bude v noci svietiť. Bude sa cítiť výnimočne.

KDE KÚPIŤ?
15
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Lezecká stena pre deti

Ak máte doma menšie dieťa, tak už ste si asi všimli, že odkedy dokázalo chodiť po štvornožky, tak by liezlo a šplhalo sa kam sa len dá. Až niekedy sami nemôžeme uveriť, kam sa také malé dieťa dokáže dostať. Veľkým trendom súčasnej doby je podporovať telo dieťaťa v tomto druhu fyzickej aktivity a prispievať tak k jeho celkovému fyzickému zdraviu aj do budúcna. Na trhu sa preto začali vyrábať lezecké steny pre deti, ktoré je možné umiestniť aj do interiéru a to aj pri obmedzených priestorových možnostiach vášho bývania. Často ide iba o rovnú dosku uchytenú pod miernym sklonom ku stene a tým nie je takýto darček ani priestorovo náročný. Dokonca si môžete pri niektorých predajcoch sami navoliť hustotu chytov a tak ju prispôsobiť veku dieťaťa. Pod lezeckkú stenu stačí už len umiestniť matrac, žinienku alebo iný druh mäkkej podložky a hor sa do výšin :).

KDE KÚPIŤ?
16
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Elektrické autíčko

Už ste unavení z nosenia svojej ratolesti na rukách? Nebaví Vás už ťahať na prechádzkach chodítka a byciklíky, keď sa Vaše dieťa rozhodne, že "byciklovať" sa už nechce? Máme pre Vás jednoduchý tip! Elektrické autíčko. Dovoľte deťom zahrať sa na šoférov. Zaujmite ich niečím novým a predíďte problému s unavenými nožičkami :)

 

KDE KÚPIŤ?
17
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Bezpečná trampolína

Ak máte na záhrade kúsok voľného miesta alebo máte väčšiu terasu, trampolína je obľúbeným, moderným darčekom nie len pre deti. Bez problémov si na nej zaskáču aj dospelí a čo je najlepšie, okrem zábavy sa pri skákaní spáli aj nemálo kalórií. Určite odporúčame variantu s bočnými "stenami", aby bolo skákanie bezpečné. 

KDE KÚPIŤ?
18
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Rozprávkové obliečky

Chceli ste sa niekedy zobudiť a byť niekým úplne iným? Chlapci sa v snoch stávajú udatnými rytiemi alebo nebojácnymi pirátmi a dievčatá sú apsoň na chvíľu princeznou alebo balerínou. Prečo však zostať iba pri snoch, keď sa môžu ráno prebudiť do ozajstného rozprávkového sveta. Ako? Obliečkami na paplóny a vankúše dodáte detskej izbe tú pravú magickú atmosféru, z ktorej bude každé dieťa unesené. Detské obliečky sú potlačené najrôznejšími motívmi známych rozprávok, postavičkami či len farebnými abstraktnými tvarmi. Stačí si len vybrať tie pravé ;).

KDE KÚPIŤ?
19
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

E-kniha- ušetrite miesto a prírodu

Ak obdarovaný nevyžaduje vôňu knihy a číta naozaj veľa, toto je jednoznačná voľba. E-kniha je často aj o desiatky % lacnejšia od jej fyzickej kamarátky, šetrí stromy, je dostupná v mnohých formátoch pre rôzne čítačky, smartfóny či tablety, šetrí miesto v kufri pri cestách, dá sa v nej rýchlo hľadať podľa jednotlivých slov a pod.

Tip: na smartfónoch a tabletoch odporučte obdarovanému, nech si nainštaluje aplikáciu, ktorá potláča modrú zložku svetla pri vyžarovaní obrazovky. Modrá zložka svetla obrazovky je jediná nevýhoda (okrem nevône :-) oproti klasickej knihe, ktorá môže spôsobovať problémy so zaspávaním. Ale rôzne aplikácie ju dokážu odfiltrovať, preto možno čítať e-knihy aj večer pred zaspaním. 

KDE KÚPIŤ?
20
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Plienková torta

Je to najpraktickejší darček, aký môžte dať páru, čo čaká dieťa alebo na krstiny a pod. Plienková torta môže mať tvar torty s plienkami, uterákmi, vreckovkami, dudlíkmi, ale môže vyzerať aj napr. ako sloník na motorke. Sloník je plyšová hračka a motorka má kolesá z plienok zvinutých do valca, spojených zrolovaným uterákom, konce riadítok môžete obzvláštniť ponožkami pre dieťa atď. Ak sa vám to nechce vyrábať, dá sa to v celku aj kúpiť.

KDE KÚPIŤ?
21
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Disneyland - zážitok na celý život

Viete, kde sa nachádza v Európe slávny Disneyland? V Paríži! Nie je to tak ďaleko a najmä to nemusí byť ani tak finančne náročné a vytvoríte svojim deťom zážitok, na ktorý budú spomínať celý svoj život. Môžete ísť na dlhšie alebo len na pár dní, autom alebo lietadlom, možností je fakt veľa a stačí si iba nakombinovať to pravé pre Vás :).

KDE KÚPIŤ?
22
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Laserové bezpečnostné svetlo na bicykel

Ak hľadáte darček pre vášnivého cyklistu, ktorý strávi veľa kilometrov na cestách, tento darček mu môže zvýšiť viditeľnosť a bezpečnosť v znížených viditeľnostných podmienkach. Ak sa pozriete do veľkomiest ako Londýn, Madrid a i., na bicykloch, ktoré si môžte zapožičať na pohyb po meste, to už má väčšina namontované. Ide o zadné alebo predné laserové svetlo na bicykel, ktoré po oboch stranách nasvecuje na vozovku línie, ktoré by mali ostatných vodičov na ceste upozorniť, aby sa mu dostatočne vyhli. Niektoré svetlá pripájajú aj ikonku bicykla, niektoré aj poblikujú. Niektoré svetlá na predok bicykla nasvecujú napr. len ikonku bicykla prevažne v zelených a červených farbách, čo zas môže upozorniť chodcov, že sa k nim blíži bicykel zozadu.

KDE KÚPIŤ?
23
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Kytica z balónov

Buďte originálni. K narodeninám, meninám, MDŽ a pod. Klasická biokytica Vám zvädne, táto veru nie, len pozor na ostré predmety :-). Navoľte si balóniky plnené héliom podľa svojho vkusu a takto naaranžovaný darček si nechajte poslať až domov. 

KDE KÚPIŤ?
24
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Herná konzola

Každé dieťa miluje hry a táto vlastnosť sa nevytráca ani v dospelosti (a to najmä pri mužoch). V súčasnej dobe už existuje množstvo herných konzol, na ktorých sa dajú dokonale trénovať svoje hráčske schopnosti. Veľa krát, až priam neuveriteľné vykreslenie herného prostredia Vám dokonca môže priniesť aj zážitok zo samotnej hry. Keď už sa však rozhodnete pre trochu zábavy, my určite odporúčame zakúpiť konzolu s dokúpením tzv. Kinektom, čo znamená, že sa na konzole dajú hrať hry pohybom. Môžete tak napríklad tancovať, simulovať hranie rôznych športových hier a mnoho iného. Nie len, že je to skvelý doplnok pre rôzne stretávky s kamarátmi a párty, ale aj deti, keď už sa majú hrať, tak nech sa pri tom aspoň trochu hýbu a robia niečo pre svoje telo.

KDE KÚPIŤ?
25
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dáždnik rôzneho tvaru

Pre deti ušatý alebo banánový tvar isto zaujme, prípadne Máša a medveď potlač to istí, pre slečny v tvare srdca, pre fajčiara dáždnik s popolníkom, pre militanta dáždnik v tvare pištole, pre autíčkarov v tvare riadiacej páky, pre milovníkov Terminátora v tvare svietiacej lebky, pre dámy držadlo v tvare ruže. Čo poviete? Celkom originálne nápady :-).

KDE KÚPIŤ?
26
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Pero s neodhaliteľným ťahákom

Chcete darovať niečo školákovi? Priznajte sa, ani vás nebavilo v škole všetko a občas si treba pomôcť, lebo niekedy chcú v školách, aby vedeli študenti strašideľné vzorce či iné údaje naspamäť. Zbytočne to frustrujte potom aj rodičov. Aj tak väčšinu človek zo školy zabudne, tak ukážte svojmu školákovi, že ste s ním a nie ste za bezbrehé bifľovačky. Do tohto pera je zabudovaný kotúčik s papierom alebo u niných pier valček, na ktorý si možno napísať ceruzkou čokoľvek a znova to vymazať a tento ťahák je ťažko odhaliteľný. Stačí ho len potiahnuť a znovu pustiť pre ovládanie. Malá rada, pred použitím naostro s ťahákom si u konkrétneho učiteľa môže školák overiť, či náhodou nepozná takéto ťahákové pero tak, že na prvej písomke s týmto perom nakreslí na ťahák smajlíka a ak ho odhalia, zasmejete sa vy :-).

KDE KÚPIŤ?
27
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Oslava pre deti so špeciálnymi psíkmi

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že narodeninová oslava dieťaťa môže byť zároveň jeho darčekom? Ak ste zo Žiliny a okolia, isto zbystrite pozornosť. Aj z referencií je zrejmé, že pre deti oslava so psíkmi, ktorí robia kanisterapiu, vedia riešiť hlavolamy, hrajú divadlo, vedia pomáhať s učením či masírujú a mnoho iného, bola jedna z najlepších osláv v ich živote. A navyše, aj dospelí často odchádzajú z oslavy ohromení :-).

KDE KÚPIŤ?
28
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Ventilátor vždy po ruke

Je vám teplo a za vejár s troškou vánku by ste dali čokoľvek? Predstavte si, že si nosíte ventilátor stále so sebou. Že je to veľké hebedo? Počuli ste o mini ventilátore? Že káble so sebou nebudete nosiť? Načo, zdroj elektriny máte stále so sebou- mobil. Takáto parádna vecička vás zachráni v aute, na dovolenke, vo vlaku, v posteli, jednoducho kdekoľvek. Stačí nastoknúť do mobilu a hneď je vám príjemnejšie.

KDE KÚPIŤ?
29
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Multifarebná žiarovka ovládaná smartfónom

Načo kupovať klasickú žiarovku do domu, keď do lampy možno našróbovať žiarovku, ktorú si cez bluetooth na smartfóne môžte ovládať? Meniť nekonečno farieb, intenzitu svetlosti, efekty ako blikanie, dúhové menenie farieb, sviečkový efekt a pod. Možno si tiež nastaviť, kedy sa má žiarovka spustiť a kedy vypnúť. Ak má aj skratku LED, bude šetrná na spotrebu. Okrem žiaroviek sú na trhu aj rôzne "sviečky" a pod., ale žiarovku môžte dať do akejkoľvek klasickej objímky na lampe. Otestovali sme značku MiPOW a veľmi sa nám páčila. Odporúčame. A zo zahraničných eshopov aj keď príde trošku neskôr, možno ušetriť dosť veľa eur. Stačí len vyskúšať.

KDE KÚPIŤ?
30
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Pohodlný relaxačný vak

Takmer každý, kto sa po prvý krát uloží do sedacieho vaku, povie vetu "to chcem mať doma". Aj keď sme ho nazvali "relaxačným", v tomto vaku sa okrem oddychovania a trávenia voľných chvíľ, dá aj pohodlne čítať alebo učiť sa. Nie vždy sa chce človeku sedieť za stolom a niekedy si nevieme násjť tú správnu polohu na sedenie, aby nám bolo príjemne. S takýmto doplnkom v izbe máte o tento problém postarané a zďaleka nie je iba pre najmenších. Naopak, pri zvolení správnej veľkosti, ho s radosťou bude využívať celá rodina.

KDE KÚPIŤ?
31
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

3D puzzle

Dajte deťom či priateľom netradičné puzzle, ktoré nebudú visieť na stene, ale môžu byť kľudne na stole či poličke. Ak ste ešte nepočuli o 3D puzzle známych budovách alebo 3D puzzle hračkách, ste tu správne.

Na zahraničných eshopoch je omnoho väčší výber a z overených, ktoré nižšie uvádzame, je doručenie bezpečné a rýchle.

KDE KÚPIŤ?
32
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Pískacie tričko

Chcete sa baviť, lebo radosť je lepší liek ako teplý odvar z kamiliek, ako znie v jednej Martausinej pesničke? Milý tón zapískania dokáže obmäkčiť či celkom prevrátiť negatívnu emóciu na pozitívnu. Zapískaním môžte ukázať, že ste smutná(ý), či naopak vyjadriť radosť, prekvapenie, zľaknutie a pod. Hodnotíme to ako veľmi pekný osobný darček pre milovanú osobu. Stále neviete, o čo ide? Ide o tričko, ktoré má na sebe "nejakú potlač", ktorú keď stlačíte prstom, zapíska.

KDE KÚPIŤ?
33
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Legendárne Lego v inovatívnom prevedení BOOST

Vedeli ste, že najmodernejšie lego sa neskladá už len zo skladacích častíc? Moderné legá sú teraz vybavené takými vecami ako motorčeky, senzory farieb, náklonu, pohybu či vzdialenosti, svetlá, pružinové vystrelovače, umelú inteligenciu, možnosť programovania lego robotov, pripojenie na Bluetooth, návody do tabletu, ovládanie cez smartfón, úlohy na riešenie problému pri poskladaní nových výtvorov. Ak chcete, aby sa obdarované dieťa vzdelávalo technicky, kreatívne aj logicky, bavilo sa pri tom a rozvíjalo svoj budúci inžinierky potenciál a fakt strávilo s takýmto legom hodiny denne, vrelo odporúčame.

KDE KÚPIŤ?
34
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Funkčné oblečenie pre deti

Máte doma malého športovca? Futbalista, tenistka, cyklisti, každý ocení funkčné oblečenie, ktoré môže pri svojich aktivitách využiť. Benefity, ktorými tieto kúsky oblečenia disponujú, sú nespochybniteľné. Okrem strategickej ventilácie a transportu potu, ktoré zanechávajú telo športovca neustále suché, patrí medzi prednosti funkčného oblečenia aj odolnosť voči vetru, regulácia pachu a špeciálne švy, ktoré nedráždia namáhanú pokožku. A ak podarujete takýto kúsok s potlačou obľúbenej rozprávky, máte postarané o ideálny darček pre malého šampióna.

KDE KÚPIŤ?
35
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Terč na šípky- elektro, sisal či bluetooth?

Klasická hra, ktorá v zahraničí vypredáva celé haly so stolmi plnými nielen piva na turnajoch. Stačí si zadať v Youtube napr. meno Michael van Gerwen a pozrite si jeho majstrovké série hodov pre inšpiráciu. Ak sa chcete priblížiť k profíkom, určite si zabezpečte sisalový terč (zo štetín rastliny agávy rastúcej v Afrike či Mexiku, zlisovanej a nafarbenej) so šípkami s kovovými hrotmi a oprášte matematiku, lebo tie vám body nespočítajú. Potom sú aj elektronické terče, ktoré vám spočítajú nahádzané skóre, ale tie už sú väčšinou z plastu ako aj hroty šípok. Na chatu či pre zábavu je to fajn, obsahujú množstvo druhov počítania skóre či virtuálneho hráča, ak nemáte s kým hrať. Tie drahšie s dvierkami sa dajú aj zatvárať priamo na stene. Vždy sa uistite, či sú šípky a obaly na šípky súčasťou balenia. A ešte jeden špeciálny tip- ak chcete rady s prepočtami a kde hodiť v nasledujúcom kole, zožeňte si terč s Bluetooth, ktorý odošle údaje do apky v mobile, kde si pohodlne všetko zanalyzujete. Na terče so suchým zipsom alebo prísavkami radšej ani nemyslite.

KDE KÚPIŤ?
Top Terče
36
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Funky nafukovačka

Koho by nelákala krásna dovolenka na slnečných pieskových plážach pri azúrovom mori? Slnko a more dokážu dobiť energiu každému. Čo však s deťmi? Neposední malí škriatkovia, ktorí vyžadujú maximálnu pozornosť, dávajú zabrať aj vytrénovaným jedincom. Zaujmite ich nápadne veľkou nafukovačkou, na ktorej sa môžu bezpečne plaviť na vlnách bez toho, aby ste ich stratili z dohľadu. Okrem ružového plameniaka, žltej kačičky a iných zvieratiek je trh plný zaujímavých a farebných tvarov. Máte radšej nanuky, melón či kúsok pizze? Nech sa páči! A keď budú deti spokojne oddychovať na pláži, určite si túto meganafukovačku na chvíľku požičajte aj vy ;).

KDE KÚPIŤ?
37
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Audiokniha- počúvajte knihy so zavretými očami

Pamätáte sa ešte na rozhlasové hry? Tak toto je niečo podobné. Načo si namáhať oči večer pri čítaní knihy alebo e-booku? Prejdite ešte na vyšší level knihomoľstva a knihu si vypočujte na mobile, PC či tablete z MP3-ky alebo CD. Profesionálne nahratá audiokniha s hudobnými motívmi umocňuje samotný dojem z napríklad rozprávaného príbehu. Zatvorte oči, relaxujte a určite si obsah knihy ľahšie zapamätáte. Hlavne výhodné pre študentov, ktorí nemajú čas čítať, ale môžu si vypočuť knihu priamo z mobilu :-).

KDE KÚPIŤ?

Partneri

Logo Lamour Logo VIPlife