Našli ste tu nejaký potenciálny darček, ktorý by Vás nenapadol a teda táto stránka splnila účel?

Darček pre ženu

Páni, hľadáte pekný a originálny darček pre svoju polovičku? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Darček pre ženu

1
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Kuchynský robot

Či chceme alebo nie, ženy trávia v kuchyni množstvo času. A či ich to baví viac alebo menej, všetstranný pomocník, ktorý im jednotlivé úkony uľahčí a urýchli, môže ženu iba potešiť. Veď načo tráviť v kuchyni viac času, ako je potrebné :). V ponuke obchodov nájdete rôzne multifunkčné kúsky, ale aj roboty určené na špeciálne úpravy jedla, strúhanie, krájanie, mixovanie alebo pretláčanie. Odporúčame vybrať taký, ktorého činnosť sa u Vás doma pomerne často robí ručne.

KDE KÚPIŤ?
2
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dizajnový inteligentný kvetináč na pestovanie

Netreba žiadne pestovateľské zručnosti. Na bylinky či zeleninu alebo kvety je to darček ako stvorený pre ženy.

Kvetináče obsahujú pôdu s nanotechnológiou, ktorá dodáva vegetácii vhodné množstvo vody, kyslíka a živín s LED osvetlením s časovým spínačom. Rastové hormóny, herbicídy, pesticídy, fungicídy, insekticídy, geneticky modifikované organizmy či iné škodlivé látky tu nenájdete.

Ku kvetináčom si možno zakúpiť rôzne druhy semienok mäty, petržlenu, bazalky, rajčín, levandule, pažitky, oregana a i., prípadne si zasadiť svoje vlastné semienka do substrátových kaziet.

Nakoniec zapnete kvetináč do elektriny, prečítate si viac o ňom cez jeho apku v smartfóne a očakávajte prvé klíčky.

KDE KÚPIŤ?
3
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Vlastná webstránka, cez ktorú možno aj zarábať

Kúpte svojej polovičke webstránku, na ktorej si môže písať blog, predávať produkty, zverejňovať fotky či inak zarábať alebo sa zabávať. Je to veľmi osobitý darček. Stačí si kúpiť tzv. doménu- napr. www.nejakyvasnazov.sk alebo www.priezviskopartnera.sk a k tomu hosting- to je priestor, kde je uložená. V súčasnosti sa už dá pekná webka s hostingom kúpiť za 30€ na rok. Navyše odporúčame kúpiť tam, kde sa dá stránka jednoducho naklikať bez potreby programovania, akoby ste si poskladali lego :-).

KDE KÚPIŤ?
4
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Romatický zájazd do Paríža

Všetky ženy milujú Paríž. Či už tam boli alebo ho poznajú iba z televízie, každá ho chce navštíviť. Darovať zakúpený zájazd do tohto mesta lásky, aj keď iba na pár dní, je výnimočným prekvapením. Navyše, treba sa raz za čas vytratiť zo stereotipnej reality a vychutnať si kúsok sveta.

KDE KÚPIŤ?
5
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Veselé ponožky

Chcete obdarovať blízkeho s vyjadrením, čo si o ňom myslíte alebo čo ho vystihuje? Napr. ponožky so vztýčeným palcom, uškami či marihuanou vedia povedať veľa :-). Kúpte mu niečo originálne na seba, aby zaujal okolie, odlíšil sa a identifikoval v spoločnosti. Alebo ho to len potešilo, že má niečo iné, praktické, srandovné.

KDE KÚPIŤ?
6
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Laserové bezpečnostné svetlo na bicykel

Ak hľadáte darček pre vášnivého cyklistu, ktorý strávi veľa kilometrov na cestách, tento darček mu môže zvýšiť viditeľnosť a bezpečnosť v znížených viditeľnostných podmienkach. Ak sa pozriete do veľkomiest ako Londýn, Madrid a i., na bicykloch, ktoré si môžte zapožičať na pohyb po meste, to už má väčšina namontované. Ide o zadné alebo predné laserové svetlo na bicykel, ktoré po oboch stranách nasvecuje na vozovku línie, ktoré by mali ostatných vodičov na ceste upozorniť, aby sa mu dostatočne vyhli. Niektoré svetlá pripájajú aj ikonku bicykla, niektoré aj poblikujú. Niektoré svetlá na predok bicykla nasvecujú napr. len ikonku bicykla prevažne v zelených a červených farbách, čo zas môže upozorniť chodcov, že sa k nim blíži bicykel zozadu.

KDE KÚPIŤ?
7
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Antistresová vesta pre psa

Máte Vy, či priateľ alebo priateľka psa, ktorý sa už vopred trasie, keď prichádza Silvester, vysávanie či búrka a teda hlučné akustické rany pre psiu psychiku? Existuje na to pekné jednoduché riešenie- antistresová vesta, ktorá má sťahujúci účinok, vďaka čomu bude psík zázračne kľudný.

KDE KÚPIŤ?
8
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Peňaženka, v ktorej sa držia peniaze

Asi už ste počuli, že peňaženka pre ženu by mala byť červenej farby. Viete, čím to je? Červená vraj udržiava peniaze. Či už to funguje alebo nie, určite to neriskujte a pri výbere ženskej peňaženky voľte túto najobľúbenejśiu farbu. Aký druh peňaženky by bol najvhodnejší, sa už tajne inšpirujte súčasným kúskom, ktorý používa obdarovaná.

KDE KÚPIŤ?
9
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

E-kniha- ušetrite miesto a prírodu

Ak obdarovaný nevyžaduje vôňu knihy a číta naozaj veľa, toto je jednoznačná voľba. E-kniha je často aj o desiatky % lacnejšia od jej fyzickej kamarátky, šetrí stromy, je dostupná v mnohých formátoch pre rôzne čítačky, smartfóny či tablety, šetrí miesto v kufri pri cestách, dá sa v nej rýchlo hľadať podľa jednotlivých slov a pod.

Tip: na smartfónoch a tabletoch odporučte obdarovanému, nech si nainštaluje aplikáciu, ktorá potláča modrú zložku svetla pri vyžarovaní obrazovky. Modrá zložka svetla obrazovky je jediná nevýhoda (okrem nevône :-) oproti klasickej knihe, ktorá môže spôsobovať problémy so zaspávaním. Ale rôzne aplikácie ju dokážu odfiltrovať, preto možno čítať e-knihy aj večer pred zaspaním. 

KDE KÚPIŤ?
10
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Audiokniha- počúvajte knihy so zavretými očami

Pamätáte sa ešte na rozhlasové hry? Tak toto je niečo podobné. Načo si namáhať oči večer pri čítaní knihy alebo e-booku? Prejdite ešte na vyšší level knihomoľstva a knihu si vypočujte na mobile, PC či tablete z MP3-ky alebo CD. Profesionálne nahratá audiokniha s hudobnými motívmi umocňuje samotný dojem z napríklad rozprávaného príbehu. Zatvorte oči, relaxujte a určite si obsah knihy ľahšie zapamätáte. Hlavne výhodné pre študentov, ktorí nemajú čas čítať, ale môžu si vypočuť knihu priamo z mobilu :-).

KDE KÚPIŤ?
11
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Tandemový zoskok padákom

Zoskok z lietadla je jednoznačne nezabudnuteľný zážitok, z ktorého sa môže stať až hobby. Najlepšie je však začať postupne a vyskúšať si to v tandeme s inštruktorom, čo Vám pomôže odbúrať prvotný stres. Okrem toho, že ste v rukách profesionála, zoskoku predchádza inštruktáž, takže sa nie je čoho báť. Ak viete, že Váš blízky túži po podobnom zážitku, len sa zatiaľ neodhodlal, zo zakúpeného poukazu bude mať určite radosť a už nebude mať kam cúvnuť :).

KDE KÚPIŤ?
Tandemový zoskok môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
12
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Inteligentná domácnosť

Páčilo by sa vám, keby sa osvetlenie v interiéri prispôsobilo osvetleniu vonku? Chceli by ste odhaliť žrútov energie vo vašom dome pomocou farebne svietiacej zásuvky odosielajúce dáta do aplikácie, kde si pozriete vyhodnotenie? Chcete si meniť farby v dome podľa nálady a nechať automaticky dvíhať žalúzie? Chcete, aby sa po vojdení do domu spustili isté scenáre? Napr. pri otvorení okien by sa mohlo automaticky upraviť kúrenie aj vďaka čidlám podlahového kúrenia? Chcete byť sprevádzaný pri pohybe po dome automaticky rozsvecujúcimi sa a zhasínajúcimi svetlami? Nielen to je inteligentná domácnosť.

KDE KÚPIŤ?
13
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Ventilátor vždy po ruke

Je vám teplo a za vejár s troškou vánku by ste dali čokoľvek? Predstavte si, že si nosíte ventilátor stále so sebou. Že je to veľké hebedo? Počuli ste o mini ventilátore? Že káble so sebou nebudete nosiť? Načo, zdroj elektriny máte stále so sebou- mobil. Takáto parádna vecička vás zachráni v aute, na dovolenke, vo vlaku, v posteli, jednoducho kdekoľvek. Stačí nastoknúť do mobilu a hneď je vám príjemnejšie.

KDE KÚPIŤ?
14
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dávkovač nápojov

Na leto geniálny darček. Naplníte vodou, vhodíte napr. lístky mäty s citrónom, pridáte kocky ľadu a máte osvieženie na celý deň. Uzavrite šikovný dávkovač s kohútikom, veko proti hmyzu a môžte doniesť na párty či grilovačku. Pri používaní nezabudnite veko trochu povoliť pre vzduch. Odporúčame kupovať v sklenom prevedení, pozrieť si objem a pokladať na nešmykľavú podložku, aby sa pri otváraní kohútika fľaša neposúvala. Niektoré dávkovače majú aj rúčku na prenos či vnútorný zásobník na ľad.

KDE KÚPIŤ?
15
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Stolík na notebook do postele

Dlhá práca za PC pri stole je únavná. Isto ste aj vy mali niekedy potrebu na chvíľku sa vystrieť a dať si notebučík na seba, aby ste si popri tom ťukali. Ale tu vznikajú problémy s nasávaním vzduchu do vetráka, s nevodorovnosťou, niet si kde položiť myš a používať touchpad je horor sám o sebe. Existuje na to práve toto riešenie. Odporúčame stolík pre notebook s bočnými nožičkami nahnuteľnými pod viacerými uhlami. Taktiež myslite na to, aby bol dosť veľký, aby sa vám tam zmestila aj myš. Naklopiteľnosť notebooku je tiež dosť dôležitá vlastnosť, protišmykový povrch a zložiteľnosť stolíka je vhodná, aby sa dal ľahko schovať pod gauč či posteľ.

KDE KÚPIŤ?
16
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Moderná multifunkčná fritéza, trúba a panvica v jednom

Chcete žiť večne a milujete hranolky a najlepšie s minimom oleja alebo dokonca až bez neho? Nech sa páči, zaostrite na multifunkčnú teplovzdušnú fritézo-panvico-trúbu. Je to síce drahší prístroj, ale brutálne veľa toho vie a zdravo. Vďaka takejto veci ostáva jedlo chutne chrumkavé na povrchu a mäkké vo vnútri a nepotrebujete olej príp. len jednu lyžičku (pri tých najlepších fritézach), čo je najväčšia devíza pre zdravie. Vie variť, grilovať, smažiť či opekať. Už vám tečú sliny? Dokáže pripraviť hranolky bez oleja, cibuľové krúžky, steak, chlieb, zemiaky, zeleninu. Odporúčame hľadať pri nej aj technológiu 360° opekanie pre rovnomerne pripravené pokrmy.

KDE KÚPIŤ?
17
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Silonky a pančuchy v spreji

Silonky či pančuchy v spreji je výborná vec na leto alebo do spoločnosti, keď potrebujete, aby nohy vyzerali zvodne, boli hydratované, prekrvené a chránené voči okolitým škodlivinám. Navyše vás nič nebude ťahať či škrtiť. Ide o tekutý púder v spreji s čiastočkami hodvábu, ktorého nastriekaním na nohy dosiahnete zakrytie modriniek, žiliek, jaziev či iných nekorektností na pokožke a nemusíte riešiť očká :-). Len si treba dať pozor na oblečenie či sedačky, nemusia byť všetky spreje odolné voči otretiu, treba si to zistiť u konkrétneho produktu. Niektoré obsahujú výťažok zeleného čaju či kofeínu na lepšie prekrvenie, niektoré obsahujú aminokyseliny na hydratáciu pleti.

KDE KÚPIŤ?
18
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Kytica z balónov

Buďte originálni. K narodeninám, meninám, MDŽ a pod. Klasická biokytica Vám zvädne, táto veru nie, len pozor na ostré predmety :-). Navoľte si balóniky plnené héliom podľa svojho vkusu a takto naaranžovaný darček si nechajte poslať až domov. 

KDE KÚPIŤ?
19
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Pískacie tričko

Chcete sa baviť, lebo radosť je lepší liek ako teplý odvar z kamiliek, ako znie v jednej Martausinej pesničke? Milý tón zapískania dokáže obmäkčiť či celkom prevrátiť negatívnu emóciu na pozitívnu. Zapískaním môžte ukázať, že ste smutná(ý), či naopak vyjadriť radosť, prekvapenie, zľaknutie a pod. Hodnotíme to ako veľmi pekný osobný darček pre milovanú osobu. Stále neviete, o čo ide? Ide o tričko, ktoré má na sebe "nejakú potlač", ktorú keď stlačíte prstom, zapíska.

KDE KÚPIŤ?
20
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Masážny olej s arómou ovocia či kávy

Má váš partner či partnerka rada vôňu jahody, maliny, čerešne, karamelu, kávy či jablka? Darujte večer v prítmí relaxu voňavú masáž svojmu partnerovi či partnerke. Kvalitné voňavé a jemné masážne oleje relaxujú vďaka zloženiu svalstvo, vôňou mysel a relaxom ducha. Kvalitné oleje sa nelepia a nerobia hrudky. Tie s prívlastkom zahrievacie dokonca aj zahrejú. Stačí si už len vybrať z rôznych ponúk.

KDE KÚPIŤ?
21
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Luxusný originálny vejár

Vhodné pre ženy, mamy, babky, nevesty, priateľky či kamarátky na letné mesiace, svadby či plesy ako elegantný doplnok. Páčia sa vám luxusné čipkované, tlačené papierové, plastové či drevené, pierkové alebo originálne uchiva vejáre s čínskym motívom pre geishe? Alebo s vlastným vzorom? Nič nie je nemožné a dostupné v rôznych farebných kombináciach.

KDE KÚPIŤ?
22
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Fondue - čokoládová fontána

Prekvapte svoju priateľku jedinečným darčekom, ktorý môžete využiť pri romantických chvíľkach. Veď čo môže byť zmyselnejšie ako jahody v čokoláde? Alebo radšej iné ovocie? Použitie je mimoriadne jednoduché. Nakrájané kúsky ovocia, masrhmallow alebo keksíkov necháme obliať tečúcou čokoládou. Čokoládové fontány sa dajú využiť aj na rôznych oslavách či eventoch. Plnia úlohu fuknčných doplnkov, kedy sa čokoládová fontána môže považovať aj za dekoráciu.

KDE KÚPIŤ?
23
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Kulma na kučery

Poznáte to. Keď má žena kučeravé vlasy, chce rovné. Keď má rovné, chce kučeravé. A možno aj práve preto prišla inovácia od výrobcov klasických kuliem a vyvinuli kulmy, ktoré slúžia špeciálne na vytváranie kučier. Je mnoho príležitostí, kedy chce mať žena "vlnkaté" vlasy a na to bude od Vás potrebovať práve takýto prístroj :). Momentálne už je na trhu viacero druhov od rôznych výrobcov, no nech zvolíte ktorýkoľvek, hlavné je, že výsledkom by stále mali byť spomínané kučery.

KDE KÚPIŤ?
24
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Bedmintonová raketa

Bedminton je označovaný ako 2. najrýchlejší šport na svete. Pri ňom sa vám isto vylúči serotonín, hormón šťastia, dobrej náledy. Stačí mať raketu a navštíviť niektorý z kurtov v hocakom meste. Akú raketu ale kúpiť? Pružnejšiu s vyvážením na stred pre presnejšiu hru alebo tvrdšiu s vyvážením do hlavy na agresíne údery? Pozrite si odkaz nižšie, kde sa v sekcii "poradňa" všetko dozviete. Ešte kúpiť zelené pomalé košíky alebo červené rýchle či modré stredné a môže sa začať.

KDE KÚPIŤ?
25
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Sušička ovocia

Čoraz väčší trend v domácnostiach a veľmi obľúbený pomocník pre udržanie si zdravého životného štýlu. Vďaka nakrájanému a vysušenému ovociu, ktoré budete mať stále vyložené na konferenčnom stolíku, skonzumujete oveľa viac vitamínov ako by ste predpokladali a ubudne z konzumácie menej zdravých sladkostí.

KDE KÚPIŤ?
26
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Elektrický hrniec na punč a varené víno

Priam ideálny darček pre milovníkov punču a vareného vína. Uvarte a načapujte si kvalitný punč alebo varené víno za zlomok predajnej ceny a spríjemníte si chladné večery. Navyše sú tieto hrnce určené aj na zaváranie a varenie marmelád a tým naberá táto kuchynská pomôcka na multifunkčnosti a bude obľúbeným pomocníkom pre obe pohlavia či v lete, tak aj v zime. 

KDE KÚPIŤ?
27
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Minitlačiareň do vrecka

Ak chcete potešiť priateľov na akejkoľvek akcii a dať im hneď fotku fyzicky do ruky, ktorú si s nimi urobíte, táto mini-bluetooth tlačiarnička do vrecka je pre vás. Naozaj sa zmestí do vačku na nohaviciach. Je bezatramentová. Pomôže vám vďaka apke do smartfónu vylepšiť fotky efektami. Fotky z nej sú vodeodolné a majú aj samolepiacu vrstvu v prípade potreby.

KDE KÚPIŤ?
28
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Elegantné zirkónové náušnice

Hľadáte jedinečný šperk na svadbu, stužkovú, promóciu či ples? Jedinečnosť zabezpečí niečo, vďaka čomu si vás všimnú, čím sa odlíšite. A to, čo si určite niekto všimne, bude napr. trblietavosť a lesk elegantne opracovaných čírych kubických zirkónov v 3 gramových náušniciach, ktoré rozžiaria tvár. Prečo práve zirkónové? Zirkón je minerál často nahrádzajúci diamant, hlavne vďaka svojej žiarivosti a svetlosti. A v neposlednom rade aj pre lepšiu cenovú dostupnosť, než je diamant. Chceli by ste takýto kúsok?

KDE KÚPIŤ?
29
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Inteligentné hodinky miesto mobilu

Vedeli ste, že cez inteligentné hodinky môžte čítať smsky alebo vás môžu upozorniť na to, že dlho sedíte, prípadne že vaša tepová frekvencia je privysoká? S prepojením na smartfón či tablet sa mnohonásobne zvyšuje ich využiteľnosť. Mnohé poskytujú športového osobného asistenta pre bežcov, bicyklistov a iných športovcov, ukazujú fyzikálne údaje ako teplota, tlak, nadmorská výška, reagujú na hlasové príkazy a pod. Okrem klasických značiek prenikli na náš trh aj lacnejšie varianty z východu, ktoré už za pár desiatok € dokážu takmer to, čo drahé niekoľko sto eurové inteligentné hodinky.

KDE KÚPIŤ?
Top Inteligentné hodinky
30
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dizajnové dámske hodinky

Ak darujete žene hodinky, je to niečo podobné , ako by ste jej darovali šperk. Navyše, žena môže mať hodiniek aj niekoľko v zálohe. Preto odporúčame darovať pekný dizajnový kúsok, napríklad aj od zvučnejšej značky. V takomto prípade už nie je potrebné darovať viac darčekov, ale postačí jeden hodnotnejší, ktorým sa bude žena naokolo ešte dlho pýšiť. Jednou z najobľúbenejších značiek tejto doby, o ktorej ste už určite počuli, je americká značka Michael Kors, po ktorej plesajú srdcia žien z celého sveta.

KDE KÚPIŤ?
31
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Dekoračné samolepky na stenu

Je to krásny doplnok pre každú domácnosť, pre každé ročné obdobie, pre každú farbu podkladu. Rozbalíte, nalepíte a je to. Niektoré majú zrkadlový povrch, niektoré sú v krásnych strieborných či zlatých alternatívach, niektoré majú v tme svietiaci povrch. Máte radi Paríž, Madrid či Londýn? Ukážte to návštevám polepom na stene. Máte radi decentné okrasy či prírodu? Nalepete si na stenu za gauč vysokú trávu, pálky či geometrickú púpavu. Možností je veľa. Krásne a kvalitné dekoračné samolepky na stenu do interiéru sú k dispozícii už od pár eur v rôznych slovenských ale aj EU eshopoch.

KDE KÚPIŤ?
32
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Vlastná sauna

Sauna = oddych, relax a v kombinácii so studenou vodou aj lepšia imunita. Mať doma vlastnú saunu je tak trocha luxus, ale je len vaša, nikto iný sa vám tam nepotí. Pre klasikov je vhodná fínska sauna, kto má rád nižšie teploty než sú vo fínskej saune, odporúčame infrasauny novšej generácie, ktoré sú teplotne príjemnejšie telu a vedia ho prehriať viac do hĺbky. Pre špecialistov je tu ešte parná sauna a rôzne iné odrody, podľa toho, či si radi pridávate pri saunovaní rôzne esenciálne oleje, LED osvetlenie, soľné inhalovanie či hudbu alebo samotného vyhotovenia dreva jedľovca, cédra a pod.

KDE KÚPIŤ?
33
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Darčekový poukaz pre ženu

Blíži sa sviatok Vašej nežnej polovičky alebo inej blízkej osoby a vy nemáte darček? Možno ste pozabudli alebo nenašli nič vhodné, prípadne ste nemali čas na zdĺhavé prechádzky po obchodných centrách. Záchránime Vás! Máme pre Vás tip, ktorý môžete využiť v hociakej situácii a vyhnete sa nepríjemnému faux pas. Jednoduchým, rýchlym a efektívnym riešením je darčekový poukaz. Vašou jedinou úlohou je zistiť, v akom obchode obdarovaná rada nakupuje. Ak to neviete, stačí jej darovať poukaz do obchodu s oblečením, kozmetikou, prípadne s kabelkami. Všetko ostatné môžete nechať na ňu. Určite si vyberie ;)

KDE KÚPIŤ?
34
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Let balónom

Pozrite sa na svet z vtáčej perspektívy. Let balónom je jeden z najobľúbenejších darčekov z rady zážitkových a jednoznačne Vám ho odporúčame aj my! Pre svoje kľudné tempo je vhodný pre všetky vekové kategórie, no zároveň si naplno vychutnáte každú minútu tohto letu. Vzlet a pristátie si možno voliť na viacerých miestach. A možno dostanete aj šampanské či certifikát.

KDE KÚPIŤ?
Let balónom môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
35
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Alarm proti mikrospánku do auta či na dlhoprstých

Výborná vec pre vodičov z povolania, pracovníkov so strojmi či do čakárne u doktora, vo vlaku či autobuse. Klesne vám hlava, stratíte bdelosť a ihneď to piští. Narovnáte volant alebo dlhoprstí sa stiahnu. Ak máte niekoho so spomenutým povolaním v rodine, či často cestujete, neváhajte si to zaobstarať. Môže to zachrániť život aj financie. 

KDE KÚPIŤ?
36
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Najkvalitnejšia epilácia na trhu alexandritovým laserom s trvalým efektom

Áno, aj na Slovensku je už niečo, čo je najkvalitnejšie a s trvalým efektom. Zahoďte konečne holiace strojčeky a zbavte sa raz a navždy ochlpenia. Epilácia vykonávaná laserom edukovanými profesionálnymi odborníkmi a v príjemnom prostredí vám zmení život a budete mať viac času na podstatnejšie veci ako holenie :-).

KDE KÚPIŤ?
37
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Bambusová zubná kefka

Máte radi prírodné materiály, hlavne pri dotyku s ľudským telom? Tak prečo si dávať umelohmotné zubné kefky do úst, keď sú na trhu čisto prírodné bambusové kefky. Na dotyk veľmi príjemné, prekvapivo jemné štetinky a ekologické kefky vám pripomenú už zabudnutý dotyk prírody. Ak ste ich ešte nikdy nevyskúšali, určite odporúčame.

KDE KÚPIŤ?
38
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Moderný retro gramofón

Gramo platne idú opäť do módy. A ak je bednička, čo to vie prehrať vizuálne retro luxusne vyzerajúca a má napr. USB port, prehrávač CDčiek či DVD v sebe, prípadne chytá aj klasicky rádio, je to veľmi pekný darček pre tých, čo si dávnejšiu dobu ešte pamätajú. A navyše, niektoré kúsky dokážu prekvapivo okrášliť dizajn vášho interiéru. Keď príde návšteva, je hneď o tému a zábavu postarané.

KDE KÚPIŤ?
39
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

3D puzzle

Dajte deťom či priateľom netradičné puzzle, ktoré nebudú visieť na stene, ale môžu byť kľudne na stole či poličke. Ak ste ešte nepočuli o 3D puzzle známych budovách alebo 3D puzzle hračkách, ste tu správne.

Na zahraničných eshopoch je omnoho väčší výber a z overených, ktoré nižšie uvádzame, je doručenie bezpečné a rýchle.

KDE KÚPIŤ?
40
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Závesná hojdačka

Nie je nič lepšie ako nájsť si chvíľku pre seba, zahĺbiť sa do rozčítanej knihy a relaxovať. Iste, čítať knihu sa dá hocikde. Skúste však svojej partnerke vytvoriť jedinečný priestor, ktorý bude len jej. Závesná hojdačka sa môže stať súkromným rajom každej ženy. Je možné ju umiestniť do záhrady, pretože často je vďaka svojim materiálom odolná voči vplyvom počasia. V záhrade sa budú vynímať kúsky väčších rozmerov, kde sa prípadne zmestí aj viac ľudí. Do interiérov sú vhodné menšie a priestorovo nenáročné kúsky, ktoré zaujmú svojim dizajnom a stanú sa dominantou celej miestnosti.

KDE KÚPIŤ?
41
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Leňoška

Počuli ste už výraz leňoška? Tento názov bytového doplnku dokonalo vystihuje jeho účel. Jednoducho si stačí ľahnúť a oddychovať. Čo najviac žena či muž po náročnom dni potrebuje? Preto ak máte v obývačke alebo spálni ešte kúsok miesta, je tento kúsok ideálnym darčekom nie len k TV, ale aj na čítanie kníh alebo poobedné zdriemnutie si. Samozrejme si ho obľúbi celá rodina a pravdepodone bude naň poradovník, avšak nezabúdajte, pre koho bol kupovaný :).

KDE KÚPIŤ?
42
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

TOP knihy

Ak máte radi vôňu otvorenej knihy pri listovaní stránkami, určite si prečítajte toto. Knižné bestsellery sú najpredávanejšie preto, lebo sú niečim výnimočné. Teda väčšina. Ak niekto stagnuje a chýba mu radosť, čo tak kúpiť si motivačnú knižku. Chcete rozprúdiť energiu cez žalúdok? Moderná kuchárka je na nezaplatenie. A čo tak siahnuť po knihe, ktorá bola práve sfilmovaná? No ale ktorú, je ich veľa. Pozrite si preto zoznam najpredávanejších kníh.

KDE KÚPIŤ?
43
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Plienková torta

Je to najpraktickejší darček, aký môžte dať páru, čo čaká dieťa alebo na krstiny a pod. Plienková torta môže mať tvar torty s plienkami, uterákmi, vreckovkami, dudlíkmi, ale môže vyzerať aj napr. ako sloník na motorke. Sloník je plyšová hračka a motorka má kolesá z plienok zvinutých do valca, spojených zrolovaným uterákom, konce riadítok môžete obzvláštniť ponožkami pre dieťa atď. Ak sa vám to nechce vyrábať, dá sa to v celku aj kúpiť.

KDE KÚPIŤ?
44
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Difúzer esenciálnych olejov pre voňavý interiér

Ide o prístroj, ktorý je aj dizajnovým doplnkom, zároveň prevoniava, zvlhčuje a dezinfikuje vzduch a uvoľňuje esenciálne oleje do interiéru pre inhaláciu, ktoré majú pozitívne účinky na zdravie- fyzické aj psychické. Esenciálne oleje sa s vodou rozložia na jemnú hmlu rozplyľovanú do ovzdušia a pôsobia antibakteriálne a krásne vyčistia vzduch. Dobré difúzery sa dajú nastaviť na rôzne časy difúzovania, tiež pekne vyzerajú, dá sa ich nasvietenie buď zapnúť alebo vypnúť a nie sú hlučné. Ku kvalitným značkám difúzera sa dajú kúpiť rovno aj esenciálne oleje. Určite lepšia varianta oproti čajovým lampám, lebo pri nich sa po zahriatí nad 40°C znehodnocuje účinok esenciálnych olejov.

KDE KÚPIŤ?
Top Aróma difuzéry
45
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Výnimočné knihy nielen o prírode

Pozrite sa hlavne na tému prírody špecifickým pohľadom. Knihy tohto nakladateľstva sú fakt iné. Napr. knižka 25 gramov šťastia vás ponorí do sveta ježkov. Sami sme ju prečítali a už sa pozeráme na ich svet inak. A zistíte aj, ako vás ježko dokáže zachrániť od pokuty :-). Alebo legendárny bestseller o lese od svetoznámeho lesníka Petra Wohllebena s názvom Tajný život stromov. Už vieme, ako stromy komunikujú vďaka svojej neurónovej sieti koreňov, ako veľké jedince pomáhajú v živote tým malým a ako si posielajú vlahu či ako spoznajú, že ide zima či leto. Úžasné čítanie pre dospelých aj deti a garantujeme, že pohľad na les, ako je opísaný v knižke, ste určite ešte nikdy nemali.

KDE KÚPIŤ?
46
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Módna šatka

Ak už si neviete rady, čo žene ešte prikúpiť ako darček, šatka je tým univerzálnym darčekom, ktorým nič nepokazíte. Žena ich totižto môže mať mnoho a vždy sa jej ku súčasnému outfitu môže hodiť iná. Stačí vedieť, akú farbu má rada, prípadne aké kúsky jej naposledy pribudli v šatníku a doladiť jej ich týmto ideálnym doplnkom. Určite sa nebojte siahnuť aj po odvážnejśích farbách.

KDE KÚPIŤ?
47
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Luxusný parfém

Viete o tom, že vôňa je najlepší stimulant pamäte a emócií? Preto je múdre parfém s konkrétnou vôňou použiť v konkrétnych situáciach, aby si ich ľudia spájali s vami a danými okolnosťami. Napr. ak niekomu urobíte veľkú radosť a cíti vtedy vo vašej blízkosti z vás váš čerešňový parfém, vždy pri kvitnutí čerešní si môže na vás spomenúť a evokuje im to radosť, príjemné pocity. Nezabudnite, niektoré vône sa hodia viac pre ľudí s bielou pokožkou a ryšavými vlasmi, iné pre snedších ľudí a tmavovlasých. Citrusové a ľahké svieže vôňe sú super na teplejšie dni a počas celého dňa. Korenité či ťažšie vône zas na večer. A nezabudnite, tá skutočná jadrová vôňa parfému je cítiť až po 10-15 minútach po tom, ako si ju aplikujete na tele, najlepšie niekde na zápästí či krku.

KDE KÚPIŤ?
48
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Šetrný lapač pavúkov

Chcete obdarovať arachnofobika? Nič lepšie mu nemôžete darovať. Toto mu pomôže pekne z diaľky vyniesť pavúčika von alebo do WC bez kriku a zvýšeného tlaku. Pavúk vraj prináša šťastie, preto ho neodporúčame zabíjať a navyše je veľmi prospešným živočíchom.

KDE KÚPIŤ?
49
AKO SA PÁČI VÁM?
0%
100%

Fľaška na výrobu vodíkovej vody na regeneráciu

Ak vás zaujíma regenerácia po športe, redukcia hmotnosti, zvládanie stresu a podpora imunity, tak čítajte ďalej. Dôležité pre športovcov. Fľaška sa nabíja cez USB, ktorá potom vydrží niekoľko cyklov tvorby vodíka, potom nalejete vodu, spustíte proces vytvárania vodíka, počkáte pár minút a môžte piť zdravšiu vodu. Nemení sa chuť ani vôňa. Tento zdravotný hit je už aj vedecky potvrdený. Fľaška pomocou elektrolýzy vytvára vodíkové ióny, ktoré prenikajú v tele hlbšie do buniek a tým chránia telo pred oxidačným stresom ako antioxidant. Nezaťažuje telo ako mnohé iné antioxidanty, nedá sa s tým predávkovať. Dá sa použiť aj externe, pokožku hydratuje a je blahodarná voči vráskam. Pôsobí podporne proti zápalom, pri chudnutí, zlepšuje imunitu, detoxikuje, napomáha k upevňovaniu celkového zdravia. Pri výbere dbajte na zloženie fľašky, vyhnite sa nekvalitným plastom, choďte radšej do skla, vhod môže byť aj prepojiteľnosť so smartfónom, aby vás upozorňoval na pitný režim a senzory a ich funkcie.

KDE KÚPIŤ?

Partneri

Logo Lamour Logo VIPlife